Rüya tabiri ara

Rüyada Dantelli Gelinlik Giymek

Mart 16, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada dantelli gelinlik giymek zor ve ince ince emek verilen bir işin hayırla sonuçlanacağına işaret eder. Rüyada dantelli gelinlik giydiğini gören, iş hayatında da başarılarının birikimini ve meyvesini toplayacağı bir döneme girer. Dantelli gelinlik giydiğini görmek ancak unutulmamalıdır ki rüyalar bir bütündür ve rüyada görülen olay ve nesneler rüyanın akışını ve yorumunu değiştir. Ayrıca rüyalar bize geleceğimiz ile ilgili olarak bir takım sinyaller verir. Bu uyarıları dikkate almamız hayatımıza olumlu etkilere sebep olur.

Rüyada dantelli gelinlik görmek uzun bir ömür geçirmeye ve emekli olmaya yakın olmaya işaret eder. Yada borcu olanın, borcunun biteceğine, sağlık sorunu olanın şifa bulacağına, maddi kayıplar yaşan için eline yüklü bir miktar para geçeceğine yada yüklü bir mirasa konacağına işaret eder. Rüyasında yırtık bir dantelli gelinlik giydiğini ve gelinliğin kirlendiğini gören bir kişi, emek vererek uğraştığı ve çaba sarf ettiği işlerinin bozulacağına ve emeğinin boşa çıkacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı bir dantelli gelinlik giydiğini gören bir kişi, büyük uğraşlar vererek terfi eder ve makam ve mevkisi yükseltir. Kırmızı dantel başarının sembolüdür.

Rüyasında siyah renk gelinlik giydiğini ve gelinliğinin kenarlarının dantelli olduğunu gören bir kişi, eleman çalıştıracağı kazancı yüksek bir iş yerinin iş sahibi olur. Hayali kurduğu planları devreye soktuğu bir döneme girer. Rüyasında yeşil renginde dantelli bir gelinlik giydiğini gören bir kişi bekar ise çok yakın bir zamanda evlenir. Evli ise çok yakın bir zamanda hamile kalır. Hamile bir kadın ise, çok yakın bir zamanda doğumunun yaklaştığının ve bir erkek çocuk dünyaya getireceğinin habercisidir.

Rüyasında beyaz ve dantelli bir gelinlik giydiğini ve dolaştığını gören bir kişi, çok hayırlı işlerle uğraşacağına ve çevresine yardım etmesi için karşısına çeşitli fırsatların çıkacağına işaret eder. Rüyasında dantelli, beyaz ve parlak bir gelinlik giydiğini ancak birilerinin onun üzerinden çıkarmaya çalıştığını gören bir kişi, çok çalıştığı ve başarılı olduğu için çevresinden göze geldiğine, yakın arkadaşlarının onu kıskandığına ve haset beslediklerine işaret eder. bazende rüyada görülen dantelli gelinliğin başkalarının üzerinden çekerek yırtılması, rüya sahibinin içinden çıkmayacağı bir durumun içine gireceğine, istemeden de olsa başkasının hakkına gireceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3423