Rüya tabiri ara

Cover Image

Dana

Aralık 17, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada dana görmek, güzel huylu olmaya, iyilik yapmaya, kalbinizin güzelliklerle dolu olup bir çok insana nasip kazandırmaya yorumlanır. Rüyada görülen dana sembolü aynı zaman da hayırlı nasiplere ermeye, kazancın artmasına, güzel hayırlı olan dostluklar kurmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, sıcak samimi dostlar olup kötülük bilmeden hayatlarını iyilikten ve güzellikten yana harcarlar. Dana rüyası aynı zaman da kutsal mekanlara ziyarete, huzura ermeye, güzel insanlarla birlikte olmaya ifade edilir.

Rüyada Dana Görmek Ne Demek?

Rüyada dana görmek, dana rüyası en hayırlı ve güzel rüyalardan olup gören kişinin yaşayacağı güzel hayatına, ömrünün sağlıklı huzurlu içinde geçmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler her türlü nasiplerine kolay yollarla ererek bir çok rızk kapısına erme şansına nail olurlar. Rüyasında dana gören kimse, niyet ettiği bir işi gerçekleştirmek için kollarını sıvayarak ailesinin de rızası ile niyetli iş için kollarını sıvar. Rüyada dana görmek, aynı zaman da güzel dostluklar kurmaya, iyi niyete, hayırlı helal olan kısmetleri ermeye tabir edilir.

Rüyada Dana Eti Görmek 

Rüyada dana eti görmek, bu rüya kişinin helal yollarla alın teri dökerek kazandığı rızka tabir olunurken diğer yandan da gören kişinin tüm isteklerine kolay yollarla erişmesine yorumlanır. Rüyada dana eti görmek, aynı zaman da hayırlı olan evliliğe adım atmaya, nasibinizin açılmasına, mutlu olmaya yorumlanır.

Rüyada Dana Kafası Görmek

Rüyada dana kafası görmek, bu rüya kişinin kendisi için hayırlı olan bir iş için kollarını sıvayarak bulunduğu mevkiden sıyrıla cağına yorumlanır. Rüyada dana kafası görmek, aynı zaman da hayırlı nasip kapılarına ermeye, dua ve dileklere, iş hayatınızda kollarınızı sıvamaya tabir edilir.

Rüyada Dana Kovalamak

Rüyada dana kovalamak, kişinin nasibinin peşinde koşarak yaşayacağı bir takım olumsuz durumlardan etkilenmeden hayatı daim kılacağına yorumlanır. Rüyasında dana kovaladığını gören kimse, bir çok nasip kapısına ererek kendisi için hayırlı olan yollara girer. Bu rüya bazen de eğitim görmeye, yeni yerler ve mekanlar keşfetmeye, sıcak samimi dostluklara ifade edilir.

Rüyada Dana Saldırısı Görmek

Rüyada dana saldırısı görmek, bu rüya gören kişinin ticari hayatında olumsuz durumlara düşerek mal kaybı yaşamasına sebebiyet olacak durumların içine düşeceğine yorumlanır. Rüyada dana saldırısı görmek, aynı zaman da dostlarınızla fikir çatışmasına düşmeye, kısa süreli huzursuzluk yaşamaya, eldeki nasiplerin yok oluşuna delalet edilir.

Rüyada Dana Satın Almak

Rüyada dana satın almak, bu rüya başınızda dolaşan kara bulutların ve uğursuzlukların son bularak yüzünüzün gülmesine sebebiyet verecek hayırlı işlere yöneleceğinize yorumlanır. Rüyada dana satın almak, aynı zaman da yatırımlı işlere girmeye, ticari hayatınızda atılımlar yamaya, şansınızın açılmasına ifade edilir.

Rüyada Dana Kesmek

Rüyada dana kesmek, hayırlı niyetlerin kabulüne delalet olan rüya kişinin hayırlı olan nasip kapılarını aralayarak kısmetinin peşinde gideceğine yorumlanır. Rüyada dana kesmek, aynı zaman da sıcak samimi güzel dostluklara, hayırlı dilekler dilemeye, gönül zenginliğine ifade edilir. Dana kesmek, rüyası ele geçecek kazançlara, ticari anlamda başarılara, mevki ve makama ermeye ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada dana görmek, anlayışlı, sevecen, iyi huylu kimselere yorumlanır. Bu rüya kişinin her türlü güzelliklere ererek hayırlı rızklar ile hayatını daim kılacağına yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada dana görmek, hayırlı ve güzel yolculuğa çıkmaya, hoş sohbete katılmaya, manevi duygularınızın ağır basmasına delalet edilir.

İhya Yorumu, rüyada dana görmek, dinde güzelliğe, İslama ve Allah’ın makul kıldığı hayırlı yollarda ilerlemeye, güzel dostluklar edinmeye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3005

Rüya Sitesi Linkleri