Rüya tabiri ara

Cover Image

Damla

Aralık 17, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada damla görmek, kişinin yakın zaman da hayırlı bir işe yönelerek hayatının her yönüyle değişime gideceğine, rızkının açılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler sevdiği kimselerin de desteği sayesinde bir çok işi kolaylıkla elde ederek nasip kapılarını sonuna kadar açık kılarlar. Rüyada damla görmek, aynı zaman da huzuru bulmaya, güzel huylu kimselerle dostluk kurmaya, ticari başarınızı arttırmaya ifade edilir. Damla rüyası bazen de deniz aşırı yolculuğa çıkmaya, sevdiklerinizi geride bırakmaya, nasibin ve kısmetin peşinden koşmaya delalet edilir.

Rüyada Damla Görmek Nedir?

Rüyada damla görmek, damla rüyası yaşanacak güzel hayata, ömrün huzur içinde süre gelmesine, birlik ve beraberliğin her daim artmasına ifade edilir. Rüyada damla görmek, aynı zaman da uzun vadeli işlerin içine girmeye, yüzünüzün gülmesine, mutlu olmaya, şanslı kişiliğe sahip olmaya ifade edilir. Rüyada damla görmek, aynı zaman da ikilemlere son vermeye, yüzünüzün gülmesine sebep olacak güzel olaylarla karşı karşıya kalmaya, şansınızın artmasına ifade edilir. Damla rüyası müjdeli güzel haberlere, alınacak hayırlı olaylara, yüzünüzün gülmesine, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Damla Damla Kan Görmek 

Rüyada damla damla kan görmek, ilk akla geldiğinde kötülüğü çağrıştıran bu rüya kişi ya da kişiler için yeniden doğuş anlamı taşır. Bu rüyayı gören kişiler maddi sıkıntılarından kurtularak kendileri için güzel olan hayırlı ve güzel işlere yönelirler. Rüyada damla damla kan görmek, elinizin bollaşmasına, rahat hayat yaşamaya, rızkın genişlemesine tabir edilir.

Rüyada Damla Su Görmek

Rüyada damla su görmek, maneviyatın güzelleşmesine, elinizin bollaşarak birden fazla kısmete nail olmaya, hayırlı bol kazançlara yorumlanır. Rüyada damla su görmek, bazen de yapılan birikimlere, eldeki kazançların artışına, şanslı kişiliğe sahip olmaya ifade edilir.

Rüyada Damla Sakızı Görmek

Rüyada damla sakızı görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında şansının her daim dönerek hayırlı ve güzel olan bir çok dileğe nail olacağına yorumlanır. Rüyada damla sakızı görmek, aynı zaman da yeni yerler ve dostlar keşfetmeye, şansınızın açılmasına, elinize geçen fırsatları hayırlı ve güzel yönde değerli kılmaya ifade edilir.

Rüyada Damla Sakızı Yemek

Rüyada damla sakızı yemek, bu rüya kişinin yeni hayata merhaba diyerek kendisi için hayırlı temiz sayfa aralayacağına, hayırlı güzel naip kapıları aralayarak kazancını günden güne arttıracağına yorumlanır. Rüyada damla sakızı yemek, aynı zaman da güzel olan hayırlı insansılarla karşılaşmaya, hayatınızın değişmesine sebep olacak kararlar almaya, mutlu olmaya sembol edilir.

Rüyada Damla Damla Yağmur Yağması Görmek

Rüyada damla damla yağmur yağması görmek, bu rüya sonu gelmeyen nasip ve kısmetlere, elinizin bollaşarak her anlamda rahat yüzü görmeye, şansınızın ve kazancınızın günden güne artmasına yorumlanır. Bu rüya ticari anlamda kazanılan başarılara, mutlu olmaya, yüzünüzün gülerek her işte başarıya ulaşmaya işaret edilir. Rüyada damla dala yağmur yağması görmek, aynı zaman da müjdeli haber almaya, özlemle beklediğiniz bir işten hayırlı sonuç almaya, şansınızın açılmasına ifade edilir.

Rüyada Damla Çikolata Görmek

Rüyada damla çikolata görmek, bu rüya kişinin girdiği zahmetli işlerden hayırlı sonuçlar elde ederek kazanç kapılarını her anlamda güzel kılacaklarına yorumlanır. Rüyada damla çikolata görmek, aynı zaman da hoş olan tekliflerle karşı karşıya kalmaya, yüzünüzün gülmesine, mutlu olmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1595