Rüya tabiri ara

Cover Image

Damak

Aralık 10, 2017 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada damak görmek, damak rüyası kişinin çevresine karşı hoş sohbetli, duyarlı olup düşüncelerini pozitif olarak ele almasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler saygıyı ve sevgiyi elden bırakmayan, her türlü olaya hayırlı gözlerle bakan, inanç sahibi kişilerdir. Rüyada görülen damak sembolü, bazende ikili ilişkilere, kurulan dostluklara, aile bağlarının güçlenmesine ifade edilir. Rüyasında damak gören kimseler bir çok müjdeli habere nail olup yakın zamanda erecekleri kısmetleri ile büyük zaferlere ulaşırlar.

Rüyada Damak Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada damak görmek, kurulan sıkı ve sağlam dostluklara, hoş görüye, kişinin davranışlarında tutucu olmasına işaret edilir. Damak rüyasını gören kişi ya da kişiler tek dilekleriyle sınanmayıp hayırlı ve güzel olan bir çok dileklerine ererler. Bu rüya aynı zamanda kişinin açtığı kısmet kapılarının sonuna kadar hayırlı kalınarak ele geçecek servetlere muvaffakıyete ereceğine ifade edilir.

Rüyada Damak Düşmesi  Görmek

Rüyada damak düşmesi görmek, bu rüya kişinin yaşayacağı sağlık sorularına işaret edilip gören kişinin huzursuz hale gelerek kendisini çevresinden uzak eyleyeceğine yorumlanır. Rüyada damak düşmesi görmek, aynı zamanda mal mülk kaybetmeye, maddi zararlara düşmeye, aile boyu sıkıntılara ifade edilir.

Rüyada Damaktan Diş Çıkması  

Rüyada damaktan diş çıkması, kişinin hayata yeniden bağlanarak hayırlı kısmetleri ereceğine yorumlanır. Rüyasında damaktan diş çıktığını gören kimse, çalışmalarını kısa vadeli yaparak bulunduğu konumdan yükselme şansına erer.

Rüyada Damak Şişmesi Görmek  

Rüyada damak şişmesi görmek, damak şişmesi rüyası hanede birlik ve beraberliğin bozulacağına, eşler arası huzurun ve sevginin kalmayarak sık sık tartışmalara mail vereceğine yorumlanır. Rüyasında damak şişmesi gören kimse, zorluklarla elde ettiği bir çok malından olarak hayata karşı yenik duruma düşer.

Rüyada Damak Ve Diş Görmek 

Rüyada damak ve diş görmek, birbirlerinden anlam bakımından farklı ifadelere yer verilen bu rüya kişinin nasibi için zorluklara göğüs gelerek kazancını elde etme peşinde koşacağına işaret edilirken, diğer bir anlamda da kısmetlerinin bir bir çoğalarak rahat yüzü göreceğine, tüm dileklerine kolay yollarla erme şansına nail olacağına yorumlanır.

Rüyada Damak Yarılması Görmek

Rüyada damak yarılması görmek, bu rüya hayra alamet olmayıp kişinin maddi ve manevi olarak zor dönemlere gireceğine, nasip kapısının bir bir kapanarak sıfırı tükeneceğe yorumlanır. Rüyasında damak yarılması gören kimse zor zahmetli bir çok işe girerek kolay yollarla elde ettiği malını hiç uğruna kaybetme noktasına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4973

Rüya Sitesi Linkleri