Rüya tabiri ara

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Şubat 14, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, dalgalar ahenkli ve küçük ise huzurlu, mutlu ve sakin bir hayat delalet eder. Rüyada dalgalı deniz ise, başarın mücadeleler sonrasında elde edileceğine işaret eder. Rüyada dalgalı deniz görmek ise, dünya işlerinizde ve kalp işlerinizde huzur ve mutluluğa kavuşmaya işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişin sosyal ve iş yaşamında uzun ve aşamalı yolları aştıktan sonra, mücadeleler verip, hastalıklar geçirip, büyük yorgunlukların sonunda başarıya ulaşacağını alamet eder. Eğer dalgalar kaba ve hırçın ise şiddete ve sorun getirecek işlere delalet etmektedir. Bekâr birisi iseniz eğer ilişkilerinizde ufak tefek sorunlara yaşayacağınıza delalet eder. Dalgalarla uğraşan insan uzun uğraşlardan ve boğuşmalardan sonra birden yükselecek de demektir.

Rüyada dalgalı denizde gemiyle yolculuk yapmak dalgalı deniz güç ve kudret anlamına da gelmektedir. Dalgalı denizler ani gelen fırsatları yakalayarak başarı ile beraber başa geçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dalgalı denizde olmak zor bir işin üstesinden gelmeye, bol para kazanmaya zorlukların neticesinde başarı geleceğine, iş yerinde çok iyi işlerde başarı göstereceğine yorumlanır. Ayrıca mal ve mülk sahibi olmaya, adil bir başkana, esenlik ve sağlık içinde mutlu olmaya, iyi bir eşe, arkadaş ve çevreyle mutlu olmaya, emniyette olmaya, eş ve çocuklarla iyi olmaya, tüm arzu ve isteklerin gerçekleşeceğine, maddi sıkıntıların son bulmasına işaret eder.

Güce ihtiyacı olan insanlar içinde etraf da gıpta ile bakılan bir güce sahip olunacağına söylemektedir. Bazen de rüyanın gidişatına göre ticaret anlamında kayıplara, işlerin kötüye gitmesine, iyi olan halin bir anda bozulmasına, kazanılan işlerin kaybına, karmaşık işlerin daha da karmaşıklaşacağına ve sağlığın bozulacağını işaret etmektedir. Sorumluluklardan dolayı mağdur duruma düşülebileceğine, zora düşerek sıkıntıdan kurtulamayacağına, kötü huylu insanlardan zarar göreceğine de işaret etmektedir. Bu rüyaya iyi yönünden yaklaşan yorumcular da şöyle düşünmektedir. Zorluklar sonrası elde edilecek helal kazanca, rüyada dalgalı denizde köpek balığı görmek zorluklar sonrası edinilecek servete, uzun bekleme ve zahmetlerden sonra hak edilen rahata, uzun maddi sıkıntıdan sonra gelen temiz kazancı simgelendiğini düşünmektedir.

Rüya ilmiyle ilgilenenler ise rüyada dalgalı denizde yüzmek, büyük çalışmalar ardından umulan güce sahip olmaya, istediği müjdenin geleceğine, sıkıntılar sonrasında beklenen kazanca, bileğin hakkı ile hak edilen ziynet eşyasına, güven içinde yaşamaya, verimli işlerle uğraşacağına, sağlık ve sıhhatli bir ömre, sözünde duracağına, fenalıklardan uzak kalacağına işaret eder. Bu rüya bekârlar için hayırlı bir kısmetin kapılarının açılacağına ve mutlu olacağına dair de yorumlanır. Maddi sıkıntı olanlar için yakın zamanda gelecek berekete, hak edilerek kazanılan paralara ve beklediği işin kendisine gelmesine işaret eder. Bu rüyayı hasta bir kişi gördüyse hastalıktan kurtulup sağlıklı bir ömrün onu beklediğine delalet eder.

Rüyada dalgalı suda yüzmek rüya sahibinin devlet kapısından içeri gireceğine ve beklediği bir hatırı sayılır kişi tarafından destek göreceğine işaret eder. Kişinin dünya üzerinde nefes aldığı sürece istediği ve dilediği herşeyi elde edeceğine yorulur. Kişinin çektiği sıkıntılar ve zahmetler ne kadar ağır olursa olsun sonunda rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek, rüya sahibinin zor bir hayatının olacağına ve aksiliklerin yakasını bırakmayacağına yorulur. Rüya sahibinin zorlukların üstesinden tek tek gelerek düze çıkacağına ve hayalini kurduğu yaşamı tırnaklarıyla kazıyarak hak edeceğine delalet eder. Ailesinden ve yakın dostlarından göreceği maddi, manevi destek en büyük avantajı olacaktır. Bekar kişiler için bu rüya sorunlu giden ilişkinin düzelerek evliliğe doğru ilerlemesine, evli ise yaşanacak sıkıntılı günlerin aşılarak mutluluğa, sevince kavuşulacağına yorulur.

Rüyada dalgalı deniz görmek, güçlü, adaletli, merhametli, vicdanlı bir devlet adamının varlığına işaret eder. Rüya sahibi bu kişi yada kişilerden çok büyük destek görecek ve hayatı boyunca hayır duasında bulunacaktır. Rüya sahibinin ömrü uzun olacak ve büyük bir makama, mevkiye hakkıyla sahip olacaktır.

Rüyada dalgalı denizde boğulmak, kişinin hayalini kurduğu yaşantıya kavuşamayacağına ve ne kadar uğraşsa da evdeki hesap çarşıya uymayacaktır. Rüya sahibi hırsı ve yerinde olmayan hamleleri yüzünden ileriye gitmek yerine daha da gerileyecektir. Rüya sahibi belki işinde kötüye gidecek, belki iflas edecek ama yinede bir yolunu bulup tekrar sıfırdan başlayabilecektir. Bu rüya adeta bir bitişin yeniden doğuşunu temsil eder.

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, rüya sahibinin iş hayatında çok iyi işlere imza atarak başarıdan başarıya koşacağına yorulur. İşinde çalışkanlığı ve azmi sayesinde hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yakın zamanda aralayacak ve zenginliğe, bol paraya kavuşacaktır.

Rüyada dalgalı denize düşmek, rahat ve mutlu giden yaşantısının biranda sarsıntılara uğrayarak altüst olacağına işaret eder. Rüya sahibi çok kazanç elde edeceğine inandığı bir işe bütün mal varlığını yatıracak lakin sevinç yerine hüsrana uğrayıp elindekileri de kaybedecektir. Rüya sahibi varlık içindeyken yokluğa düşerek fakirliği yaşayacaktır.

Rüyada dalgalı denizde kaybolmak, duygu ve düşünceleri arasında kararsızlık yaşayan rüya sahibinin hayatıyla alakalı bir türlü kendisine doğru bir yol çizemeyeceğine bu sebepten aile hayatı olsun, özel hayatı olsun istediği gibi yaşayamayacaktır. Kişinin manevi eksiklikten ötürü boşluğa düşeceğine ve bunun tek çözüm yolunun Allah’a sığınmak olacağına delalet eder.

Rüyada dalgalı denizde balık tutmak, ekmeğini taştan çıkaran rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açık olacağına işaret eder. Elindeki birikimini doğru yatırımlarda kullanarak kazancını dahada artacağına yorulur. Rüya sahibinin hayatı boyunca mücadele içinde olacağına ve ümidini kaybetmeyerek geçte olsa bir şeyleri elde edeceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3805