Rüyada daldan kiraz toplamak

Rüyada daldan kiraz toplamak alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, manevi olarak kalbin allah aşkı ile dolacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, mutluluğu yakalayacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada daldan kiraz toplamak işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, büyük bir umutsuzluk duyacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, işaret eder.

Dini olarak rüyada daldan kiraz toplamak onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, oturduğumuz binayı su bastığını gördüm. evimizin kapısını açtığım gibi suyun içinde bir sürü yüzen timsah gördüm. ama yavru timsahtı büyük değillerdi.duvarda yerde heryeri sarmışlardı.binanın üstünden aşağı katlara doğru öyle su akıyoduki heryer su içindeydi. suyun içine girip aşağı doğru kaçmaya başladım .timsahlardan biri üstüme çıktı, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada daldan kiraz toplamak günbegün kötüleşeceğine, hikmetli, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine, sorunlarının çarelerine, karamsarlığının, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, yorumlanır.

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır