Rüyada dal kesmek görmek

Rüyada dal kesmek görmek ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, aile hayatına da yansıyan para sıkıntısının en kısa zamanda ortadan kalkacağına, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, variyetinin her geçen gün artacağına, kısmetinin kapanacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, tabir edilir.

Ayrıca rüyada dal kesmek görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, çalıştığı yerde amir olacağına, başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, aile içinde huzurunun yerinde olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, işaret eder.

Dini olarak rüyada dal kesmek görmek aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına, küs kimselerin barışacağına, adını aklamayı başaracağına, üzüntülerinden kurtulacağına, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine ve çok mutlu olunacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada dal kesmek görmek kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, her şeyin gönlünce olacağına, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, iç dünyasında rahata kavuşacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, işlerin kara geçeceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
D olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır