Rüya tabiri ara

Cover Image

Cüzdan Kaybetmek

Aralık 2, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, cüzdan kaybetmek, rüyası sevdiğiniz kimseyle aranızda geçecek üzücü olaylara, birbirinize karşı olumsuz yaklaşımlarınıza yorulur. Rüyasında cüzdan kaybettiğini gören kimse, çabuk gaza gelen, karşısındaki insanlara söylemlerde bulunurken, laflarını ölçmeden söyleyen huysuz kimsedir. Rüyasında cüzdan kaybettiğini gören kimse, aynı zaman da insanların gözünde gülün duruma düşecek basit hatalara yer vererek alay konusu olacağı gibi maddi olarak ta büyük zararlara sürüklenir. Cüzdan kaybetmek, ifadesi bazen de ruhsal bozukluklara, keyfinizin kaçmasına, iş hayatınızı derinden sarsacak olaylarla karşı karşıya kalacağınıza ifade edilir. Alınacak vefat haberi şeklinde de tabir içeren rüya zamansız ayrılığa, sevdiğiniz kimseyi kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaya, yaşadığınız olaylardan ders çıkararak yaşam tarzınıza düzenli hale getireceğinize tabir edilir. Rüyada cüzdan bulmak, zahmetsiz kazanç sağlamaya, gelir düzeyinizin artmasına, kısa zaman da adınızdan sıkça söz ettirecek işlere imza atacağınıza sembol edilir.

Rüyada İçi Para Dolu Cüzdan Kaybetmek

Rüyada içi para dolu cüzdan kaybetmek, bu rüya elinizden kayıp gidecek maddi gelire, hırsınıza yenik düşeceğinize, yaptığınız bir çok işte hayal kırıklığı yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada içi para dolu cüzdan kaybettiğini gören kimse, hayatının en kötü anını yaşayarak yaptığı hiç bir işten keyif alamaz hale gelir. Rüyada görülen içi para dolu cüzdan dünyalığı simgelemektedir.

Rüyada İçi Boş Cüzdan Kaybetmek

Rüyada içi boş cüzdan kaybetmek, rüyasında içi boş cüzdan kaybettiğini gören kimse, dikkate alınmayacak hatalı işler yapsa da bu hatasını fazlasıyla telafi edecektir. Bu rüya mevki ve makama, kariyer basamaklarına, birden fazla kazanç kapısına ulaşacağınıza tabir edilir. Maneviyatın zayıflığı şeklinde de gösterilen rüya kişinin dünya işlerinden manevi değerlerine vakit ayıramayarak hayatı sadece amaçtan ve hedeften ibaret göreceğine ifade edilir.

Rüyada Nüfus Cüzdanı Kaybetmek

Rüyada nüfus cüzdanı kaybetmek, rüya sahibinin ticaret hayatında karışılacağı haksızlığa, maddi mal kaybetmesine sebep olacak durumlara düşmesine yorumlanır. Rüyasında nüfus cüzdanı kaybettiğini gören kimse, kendisini zora sokacak insanlarla bir arada olup yaptığı basit hatalar yüzünden bir çok kayba sebebiyet verecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17920