Rüya tabiri ara

Cover Image

Cüzdan

Aralık 2, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek, saklı tutulan sırları ve gizli olayları işaret eden cüzdan rüyası kişinin kimsenin bilmesini istemediği saklı tuttuğu eylemlerine yorumlanır. Rüyasında cüzdan gören kimse, çevresine karşı şüpheci davranarak insanları fazlasıyla rahatsız edecek etkenlerde bulunur. Cüzdan rüyası ticari anlamda kazanlı işler yapmaya, elinizin bollaşmasına, birden fazla kazanç kapısını aralayacağınızı simgeler. Rüyasında cüzdanını bir kimseye verdiğini gören kişi, içinde saklı tuttuğu sırrını o kişiyle paylaşacaktır. Cüzdan rüyası bazen de hayır ve menfaate, kazanlı işe, ticari anlamda yapılan iş seyahatlerine, hayatınızın sürekli bir eylem içinde olacağına işaret eder. Hayra işaret olan cüzdan rüyası olumlu olduğu kadar rüyanın görülüş şekline bağlı olarak ta farklı eylemlere işaret olur. Örneğin rüyada görülen cüzdanın dolu olması, fakirlikten kurtulmaya, saltanata ulaşmaya yorumlanırken, cüzdanın boş olması ise hayal kırıklığına, zayıflığa, eldeki gelirlerin bir bir tükeneceğine sembol edilir. Rüyada cüzdanı kaybettiğinizi görmeniz ise yakın bir dostunuzla aranızın açılacağına, dost olarak gördüğünüz kişiyle aranıza mesafe koyacağınıza ifade edilir. Cüzdan rüyalarının tüm ayrıntılarını sayfamızda görebilirsiniz.

Rüyada Eski Cüzdan Görmek

Rüyada eski cüzdan görmek, rüyada görülen eski cüzdan hayırlı ve kazanlı rızk kapısına, elinizin bollaşmasına, her anlamda şansınızın yaver gideceğine işaret eder. Rüyasında eski cüzdan gören kimse, kısa zaman da amacına ulaşarak hayatını beklentilerinin üstünde yaşama şansını bulur.

Rüyada Yeni Cüzdan Görmek

Rüyada yeni cüzdan görmek, yeni cüzdan rüyası karşınıza çıkacak birbirinden güzel ve etkili fırsat kapılarına, rızkınızın artacağına yorumlanır. Rüyasında yeni cüzdan bulduğunu gören kimse, hayırlı iş kapısına nail olur.

Rüyada İçi Para Dolu Cüzdan Görmek

Rüyada içi para dolu cüzdan görmek, şansa, başarıya, uğura, yaşam kalitenizin artmasına, hayatı güzel yanlarıyla yaşamaya işaret eder. Rüyasında içi para dolu cüzdan gören kimse, zahmetsiz kazanç elde ederek mal varlığını iki kat arttırır.

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada cüzdan bulmak, cüzdan bulmak, rüyası şansınızın döneceğine, bir anda istenilenin çok çok üstünde servete ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyasında içi para dolu cüzdan bulan kimse, hayalini kurduğu işlere ulaşma şansını elde ederek eline geçen fırsatı her anlamda değerli kılar. Rüyada içi boş cüzdan bulmak ise yanlış atılan adımlara, başarısızlığa, beklentilerinizin altında sonuçlarla karşı karşıya kalacağınıza sembol edilir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, bu rüya kişinin yorucu, sıkıntılı süreç içine girerek her konuda zorluk çekeceğine işaret eder. Cüzdan kaybettiğini gören kimse, çevresine karşı güven zaafı yaratacak hatalar yaparak hem kendisine hem de ailesine zarar sağlar.

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Rüyada cüzdan çaldırmak, cüzdan çaldırmak, rüyası kırgınlıkların ve küslüklerin son bulmasına, hanede ağız tadınızın yerine gelmesine, yaşadığınız üzücü bir olayın sizin lehinize dönmesine işaret eder. Cüzdan çaldırdığını gören kimse, sevdiği insanlardan beklemediği ilgi ve sevgiyi görerek yaşanılanlara karşı şaşkınlığını saklayamaz.

Rüyada Cüzdan Almak

Rüyada cüzdan almak, rüyasında cüzdan satın aldığını gören kimse, sağlık sorunları yüzünden zor zamanlar geçirerek hem bulunduğu çevreden hem de ailesinden uzak kalma sıkıntısı yaşar. Rüyada cüzdan almak, bazen de sevdiğiniz kimseden hediye almaya, şımartılmaya, çevreniz tarafından sevilip ilgi görmeye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2615