Rüya tabiri ara

Cover Image

Cüzdan Bulmak

Kasım 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüyada cüzdan bulmak, cüzdan bulmak, rüyası kolay kazanılan mallara, zahmetsiz işlere, sırlarla dolu geçecek ömre, beklentilerinize kolayca ulaşmaya yorumlanır. Rüyasında içi para dolu cüzdan bulan kimse, şansı yaver gidip beklentilerine kolayca ulaşır. Bu rüya aynı zaman da kişinin helal ya da haram bakmaksızın gelir elde etmenin peşinde olup hayatına devam edeceğini gösterir. Rüyada içi boş cüzdan bulmak, hayal kırıklığına, maddi ve manevi zarara, yapılan işlerin sonuçsuz kalmasına, başarısızlıkla geçen ömre delalet etmektedir. Rüyada cüzdan bulmak, bazen de faydasız işlerle uğraşmaya, sizin için kötülük teşkil eden kimselerle dostluk kuracağınıza yaptığınız bir çok işten pişmanlık duyacağınıza ifade edilir. Rüyanızda cüzdan kaybettiğinizi görmeniz ise yakın bir arkadaşınızla fikir ayrılığına düşeceğinize, üzerinizde durduğunuz bir işte başarısız olacağınıza sembol edilir.

Rüyada Yırtık Cüzdan Bulmak

Rüyada yırtık cüzdan bulmak, rüyada görülen yırtık cüzdan ifadesi, insanların kötümser söylemlerine maruz kalmaya, gözden düşmeye, çevreniz tarafından kötü anılmaya yorumlanır. Rüyalarında yırtık cüzdan bulan kimseler, hayatlarının büyük karesini başarısızlıklarla geçirmiş, hiç bir işten memnun kalmamış bulunduğu her yerde olumsuz eleştirilere maruz kalmıştır.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, kişinin huzursuz olmasına sebep verecek olayların içine düşeceğine yorumlanır. Rüyasında para cüzdanı kaybeden kimse, tartışmaların ortasında kalarak sıkıntıya düşer. Bu rüya bazen de kişiler için kaybedilen mala, kısmetinizin kapanarak rızkınızı kesilmesine işaret eder. Rüyada içi dolu para cüzdanı kaybetmek, farkında olmadan yaptığınız yanlışlıklara, yapılan hatalı işlere, başarısız olmaya tabir edilir.

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Rüyada cüzdan çaldırmak, bu rüya başarısızlığa, rızkın bir bir erimesine, yaptığınız işlerde beklenilen sona ulaşamamaya yorumlanır. Rüyasında cüzdan çaldırdığını gören kimse, boyundan büyük işlere kalkışarak kendisi olduğu kadar ailesine de zor anlar yaşatırlar. Cüzdan çaldırmak, ifadesi bazen de sevdiğiniz kimseye kötü söz söylemeye, o kişinin kırılmasına sebep olacak davranışlar sergileyeceğinizi sembol edilir.

Rüyada Cüzdan Görmek

Rüyada cüzdan görmek, sırlarla geçecek ömrü simgeleyen cüzdan rüyası, kişinin içinde yaşattığı duygularının açığa çıkmasından yana hissedeceği üzüntüsünü simgeler. Bu rüyayı gören kişiler, oldukça duygusal, hassas, insanlara yaklaşımlarında pasif kişilerdir. Rüyada cüzdan görmek, bazen de bonkör eli açık kimselere, maddi rahatlığa, kazancınızın artmasına, yaşadığınız hayatın her karesinden keyif duyacağınıza sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3348

Rüya Sitesi Linkleri