Rüya tabiri ara

Rüyada Çürük Yumurta Yemek Görmek

Rüyada çürük yumurta yemek kötü bir evlada ve hayırsız bir çocuğa işarettir. Rüyada bozuk yumurta yiyen kişinin ise söz dinlemeyen ve aşı bir evladı olacağını tabir eder. Aynı zamanda bozuk yumurta kişiden türeyebilecek nesil içinden çıkabilecek kötü...

Rüyada çürük yumurta yemek kötü bir evlada ve hayırsız bir çocuğa işarettir. Rüyada bozuk yumurta yiyen kişinin ise söz dinlemeyen ve aşı bir evladı olacağını tabir eder. Aynı zamanda bozuk yumurta kişiden türeyebilecek nesil içinden çıkabilecek kötü insanlara ve hayırsız insanlara da yorumlanmaktadır. Rüyasında bozuk yumurtayı eğer atıyorsanız çevremizde size zarar verebilecek karakterde arkadaşlarınızdan ve dostlarımızdan ayrılıp onlarla ilişkilerini keseceğin görülür.

Rüyasında bozuk yumurta eğer kırılıyor ise kötü huyların ve kötü düşünceleri terk edip onların yerini güzel davranışların ve güzel düşünceleriniz sergilenmesi anlamına gelir. Rüyada bozuk yumurta görmek gıda maddelerinin çürümesi cimriliğe, elinde olan malların sadakasını vermemeye ve bu malda meydana gelecek bereketsizliğe veya israfa delalet eder.

Rüyada çürük yumurta görmek, çürümüş herhangi bir şey, çürüme, yine herhangi bir şeyin çürüdüğünü görmek gerçek yaşamda negatif mesajlar verir. Sevdiklerinize sınırlı, gergin ve bunun gibi şeyler olduğunuzda kendinizden uzak tutun. Çünkü rüyada çürük yumurta görmek aile içi anlaşmazlık yaşayacağınıza dalalettir. Zamanında dikkate almadığını küçük şeyleri değiştirebilirseniz gelecekte de olacakları değiştirebilirsiniz. Bizler insanlar olarak bir olayı hesaba katmadığımız için kaybetmiş ve acı çekmişizdir.

Her şey iyi giderken kaybedip üzülenler bu küçük şeyleri hesaba katmayanlardır. Sevgili arkadaşlar, bugünün hesabını yaparken geleceği de düşünerek hareket edin. Yani bugün vereceğiniz sağlıklı bir düşünce geleceğinizi de olumlu yönde etkiler. Şuan içinde bulunduğunuz şartlar sağlıklı kararlar verememenize neden olabilir. Bu yüzden bu an itibariyle kararlarınızı veya düşüncelerinizi askıya alarak kendinizi sağlıklı ve doğru kararlar verebilecek olarak hissettiğiniz anda kararlarınızı bir daha gözden geçirebilirsiniz.