Rüya tabiri ara

Cover Image

Cüce

Mart 10, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cüce görmek, hoşluk ve güzellik anlamına gelen cüce rüyası yaşanılacak güzel olaylara, keyfinizin yerine gelmesine, yapılan duaların karşılığını görmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını dolu doluya yaşayarak umut ettikleri her türlü güzelliklere zahmet çekmeden ulaşırlar. Rüyasında cüce gören kimselerin gönülleri şen, hayattan zevk almasını bilen, en basit olayların dahi mutluluk çıkaran yapıya sahiptirler. Rüyada görülen cüce sembolü, gören kimseler için kurtuluş anlamı taşıyıp kişinin hayatını saran olumsuzluklardan kurtularak göz yaşlarının dindirecek güzel olan bir çok olayın içine düşeceğine de ifade edilir. Cüce, güzel dostlukların, samimi sohbetlerin, eğlence içinde geçen hayatın, olmadığınız kadar mutlu olacağınız bir olayın sembolü olarak gösterilir. Rüyada cüce adam görmek, kişinin hayallerinin peşinden koşmasına, kendi emeği ve alın teri ile girdiği işlerde başarıya ulaşmasına, zaferine işaret edilir. Cüce adam rüyasını gören kişiler, yaptığı her işin arkasında aslanlar gibi durarak emin olup yaptığı hiç bir işten yana pişmanlık duymazlar. Rüyada cüce görmek, son olarak ta isteklerin ve arzuların gerçekleşmesine, umduğunuz bir çok işte başarıya ulaşacağınıza, kendiniz bir çok insana da rızk kapısı açacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Cüce İnsan Görmek

Rüyada cüce insan görmek, cüce insan rüyası, ticari ve sosyal yaşam da muvaffak olmaya, insanların gözünde ilgi görmeye, yapılan her işte başarı sağlamaya yorumlanır. Bu rüya kişinin sabrı ve kararlı duruşu ile her türlü amaca zahmet çekmeden ulaşarak hayatını daima başarılı şekilde yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Cüce Kadın Görmek 

Rüyada cüce kadın görmek, hayırlı eş ve aileye, hayatı huzur ve mutluluk içinde yaşamaya, Allah’tan hayırlı dilenen her türlü dileğin er ya da geç gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyada cüce kadın görmek, kimi zaman da şans ve başarıya, çıkılacak iş seyahatlerine,  hayatınıza renk getirecek insanlarla bir arada olmaya ifade edilir.

Rüyada Cüce Erkek Görmek

Rüyada cüce erkek görmek, bu rüya öz güvene, dik ve kararlı olmaya, yaptığınız iş ve aldığınız kararların daima arkasında olmaya, kişinin birikimi ile kendi işini kurma amacına gitmesine yorumlanır. Rüyasında cüce erkek ya da adam gören kimseler, bir çok iş sıkıntısını üstesinden aslanlar gibi sıyrılarak kendisini bekleyen zorluklara aldırış etmeden yaşamlarını sürdürürler.

Rüyada Cüce Dövmek

Rüyada cüce dövmek, bu rüya görülenin aksine işaret olup kişinin yaptığı hayırlı ve güzel işlerle daima çevresi tarafından sevilerek ilgi göreceğine yorumlanır. Rüyada cüce dövmek, ihtiyaç sahibi kimselere, el uzatmaya, kazanılan malların belli kısmını hayır amaçlı kullanmaya, cenabı haktan daima iyisini ve güzel olanı dilemeye tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

153