Rüya tabiri ara

Cover Image

Cübbe

Mart 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cübbe görmek, cübbe rüyaları hayra delalet oldukları gibi kimi zaman da kötülüklere, aksiliklere, şerre işaret olur. Cübbe rüyasını rengi ve niteliksel özellikleri rüyanın akışı bakımından önemli rol oynamaktadır. Rüyada cübbe giymek, sağlıklı uzun ömrü, zenginliği, elde edilmiş ganimetler, lüks içinde geçen ömrü, başarıyı sembol eder. Rüyasında cübbe gören kimseler, manevi anlamda huzura ve esenliğe ererek dini vecibelerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşarlar. Rüyada cübbe görmek, bir ömür mutluluğa, başarı ve zafere, aile saadetine, toplumda ilgi görmeye, hayırlı ve güzel hayat yaşamaya işaret etmektedir. Rüyada cübbe giymek, giyilen duruma göre de farklılık gösterir. Örneğin yağmurlu ve soğuk havada cübbe giymek, sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlamaya, şifa bulmaya, hastalıklardan ve belalarda Allah’ın izniyle kurtulmaya yorumlanır. Sıcak havada cübbe görmek  ya da giymek, ise canınızın sıkılmasına ve içinizin kararmasına sebep olacak üzücü bir takım haberler alacağınıza, hane içinde huzur ve bereketin günden güne yok olacağına ifade edilir. Rüyada hakim cübbesi görmek,  adalet sahibi, eşit davranan, vicdan ve merhamet sahibi kimselere tabir edilir. Rüyada nikah memuru cübbesi görmek, ise itibar ve saygınlık kazanacağı önemli bir çok işlerde yer alarak hayatını dilediği şekilde yaşayacağına yorumlanır. Rüyada cübbe görmek, son olarak ta ilim ve irfana, adalet ve eşitliğe, kalbinizden geçen kötülüklerin bir bir def olmasına, sağlıklı ve huzurlu hayta yaşamaya delalet edilir.

Rüyada Cübbe Sarık Giymek

Rüyada cübbe sarık giymek, cübbe ya da sarık giymek, rüyası stres ve sıkıntılardan uzak olmaya,manevi anlamda rahatlığa ermeye, huzura ve esenliğe işaret eder. Rüyada cübbe ya da sarık giydiğini gören kimse,  hayatını saran kötülüklerden bir bir kendisini ve ailesini uzak kılarak maddi ve manevi anlamda her daim Allah’a yönelirler.

Rüyada Avukat Cübbesi Görmek

Rüyada avukat cübbesi görmek, adalet ve eşitliğe, hak yemeden insanlara karşı eşit şekilde davranmaya, size verilen hizmeti eksiksiz şekilde yerine getirmenize yorumlanır.  Rüyada avukat cübbesi görmek, kimi zaman da mesleki yeni iş hayatına, geleceğinizi daha güzel hale getirmek adına yaptığınız uğraşlara, kendinizi he daim güven de hissedeceğinize işaret edilir.

Rüyada Mezuniyet Cübbesi Görmek

Rüyada mezuniyet cübbesi görmek, bire bir gerçek anlamıyla ifade içeren rüya kişinin zahmet ve sıkıntılarının karşılığını er ya da geç görerek çizdiği yol ve hedefine ulaşma şansını elde edeceğine yorumlanır. Rüyada mezuniyet cübbesi görmek, aynı zaman da şükretmeye, gelecek güzel günlere, ufkunuzun açılmasına, başarılı hayata delalet edilir.

Rüyada Beyaz Cübbe Görmek

Rüyada beyaz cübbe görmek, hayır sahibi, temiz kalpli iyimser kimselere işaret olan rüya kişinin ayağının taşa değmeden huzur içinde ömrünü vakıf kılarak yaşayacağına yorumlanır. Bu rüya vicdan sahibi olmaya, iyilik yapmaya, işlerin rast gitmesine, alına hayırlı ve güzel dilek ve dualara delalet eder.

Rüyada Yeşil Cübbe Görmek

Rüyada yeşil cübbe görmek, insanların hayır dualarını almaya,  yaptığınız iyiliklerle kendinizi her daim sevdirmeye, ayağınızın taşa değmeden esenlik içinde ömrünüzü sürdüreceğinize yorumlanır. Rüyada yeşil cübbe görmek, aynı zaman  da toplum tarafından takdir edilmeye, kalıcı bir çok esere imza atmaya, hayatı her alanda güzelliklerle geçirmeye ifade edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1275