Rüya tabiri ara

Cover Image

Cübbe Giymek

Mart 10, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cübbe giymek, cübbe giymek hayra olduğu kadar şerre de ifade edilmektedir. Bu rüya da önemli olan cübbenin hangi vakitte giyildiğidir. Rüyasında cübbe giydiğini gören kimseler, hayırlı bir işe vesile olacakları gibi yapılan haksızlığa da boyun eğmek zorunda kalırlar. Rüyada cübbe giymek, bazen de bulunulan ortama bağlı olarak ta yorumlanır. Örneğin güneşli sıcak bir havada cübbe giydiğini görmek, maddi ve manevi sıkıntıya, başarısızlığa, yapılan işlerden mutsuz ayrılmaya işaret eder. Rüyada serin, yağmurlu havada cübbe giymek, esenliğe, yapılan işlerden keyif almaya, ferahlamaya, şifa bulmaya ifade edilmektedir. Rüyada cübbe giymek, bazen de zenginlik ve uzun ömür olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, dini vecibelerini eksiksiz olarak yerine getirdikleri için vicdanen kendilerini huzurlu kılarlar. Rüyada cübbe giymek, önemli bir çok işte yer almaya, devlet erkanına, mevki ve makama, aydınlık ve güzel geleceğe sahip olmaya, hayırlı eş ve evlada sembol edilir. Rüyada cübbe sarık giymek, maddi ve manevi sıkıntılara, çaresiz hastalığa yakalanmaya, rızkın körelmesine,girilen bir çok işten mutsuz ayrılmaya sembol edilir. Dindarlığın da simgesi olan cübbe rüyaları renge göre de farklı anlama yorulurlar. Rüyada yeşil cübbe giymek, cenabı hakkın rızasına tahsil olmaya, siyah cübbe giymek, dini soğukluğa, ibadeti yok saymaya ifade edilmektedir.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Rüyada avukat cübbesi giymek, rüyasında avukat cübbesi giydiğini gören kimseler, hak ve adalete önem vererek yaptıkları bir işte duygularına yer vermeden eşitlik yönünde ilerlerler. Bu rüya aklın ve mantığın eşitliğine, adaletli olmaya, insanlara iyiyi ve güzel olanı aşılmaya yorulur.

Rüyada Mezuniyet Cübbesi Giymek

Rüyada mezuniyet cübbesi giymek, bire bir gerçek anlamıyla ifade içeren rüya kişinin çalışkanlığı ve başarısıyla zaferine eksiksiz şekilde ulaşarak kimseye muhtaç olmadan hayatını kurabilme şerefine nail olacağına yorumlanır. Rüyada mezuniyet cübbesi giymek, istikrarlı lığa, zaferle kazanılmış hayata, mutlak güce, kadir ve kudrete ifade edilmektedir.

Rüyada Yeşil Cübbe Giymek

Rüyada yeşil cübbe giymek, bu rüya cenabı hakkın rızasını tahsil ettiğine, hayır ve berekete şerefli olmaya, İslami değerleri her şeyden üstün kılmaya yorumlanır. Rüyada yeşil cübbe giydiğini görmek, insanlardan ve yapılan kötülüklerden ders çıkarmaya, her türlü gaflete karşı Allah’a sığınmaya, iyilik ve adaletten ödün vermeden hayatı dolu doluya yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Beyaz Cübbe Giymek

Rüyada beyaz cübbe giymek, temiz kalbe, vicdan sahibi kimselere, haramdan ve kötülükten kaçınmaya, kazanılan mallar ve yapılan her iş için hayırlı olana yönelmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, vicdanların sesini dinleyerek verdikleri her kararda adaleti ve eşitliği hakim kılarlar.

Rüyada Cübbe Görmek

Rüyada cübbe görmek, bir ömür mutluluğa, başarı ve zafere, aile saadetine, toplumda ilgi görmeye, hayırlı ve güzel hayat yaşamaya işaret etmektedir. Rüyada cübbe giymek, giyilen duruma göre de farklılık gösterir. Örneğin yağmurlu ve soğuk havada cübbe giymek, sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlamaya, şifa bulmaya, hastalıklardan ve belalarda Allah’ın izniyle kurtulmaya yorumlanır. Sıcak havada cübbe görmek ya da giymek, ise canınızın sıkılmasına ve içinizin kararmasına sebep olacak üzücü bir takım haberler alacağınıza, hane içinde huzur ve bereketin günden güne yok olacağına ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2000