Rüya tabiri ara

Rüyada Çörek Yemek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çörek Yemek, kısmeti, nimeti, maddi menfaati ve yardımlaşmayı simgeler, rüyada çörek yediğini gören kişi büyük bir nimete, iyi bir dosta kavuşur. Rüyada çörek yemek, rüya sahibinin bir vesile ile yaşayacağı sevince, elde edeceği sınırlı bir kazanca delalet eder. Çöreği pişirip, yemek, rüyayı gören kişinin özel hayatında yaşanacak olan mutluluğa ya da bolluğa, menfaate ve nimete alamet eder. Ayrıca rüya sahibinin para kazanmak düşüncesi ile bir işe atılacağına ve o işten elde edeceği parayı verimli bir iş için harcayacağına, mesleğinde çok iyi yerlere geleceğine, çok başarılı bir kişi olacağına, karlı yatırımlar yapacağına yorulur.

Rüyada çörek yiyen kişi önüne çıkan fırsatları değerlendirir ise zengin olur ya da ani bir karar ile evlenir. Rüyada yağ ve yumurta ile yapılmış çörek yemek, hayra işaret eder. Yumuşak çörek yemek, rüyayı gören kişinin kolaylıkla elde edeceği nimete, kuru ve katı çörek yemek ise, zorlukla elde edilen menfaate delalet eder. Rüyada tek bir tane çörek yemek, evlat sahibi olmaya alamet eder. Rüyada çöreği parçalayarak yemek, bir topluma erzak dağıtmaya delalet eder.

Çörek yediğini bekar bir kişi görüyor ise evleneceğine, evli bir kişi görüyor ise faydalı bir iş ile ilgileneceğine ve bu işte başarılı olacağına, hasta bir kişi görüyor ise şifa bulacağına işaret eder. Kendi evinde çörek yediğini görmek, bereketin artmasına, başka bir evde çörek yediğini görmek o evden kız alamaya, düğüne delalet eder.

Rüyada haşhaşlı çörek yemek, rüya sahibinin faydalı işler ile uğraşmasına, zarardan emin olmasına ve malının artmasına alamet eder. Rüyada peynirli çörek yemek, rüyayı gören kişinin rızkının ve kısmetinin artmasına ve kısmetli bir adama işaret eder. Patatesli çörek yemek, rüya sahibinin işlerinin bereketinin artmasına ve rızkının bollaşmasına alamet eder.

Rüyada kıymalı çörek yemek, rüya sahibinin ummadığı bir yerden gelecek yardıma işaret eder. Sıcak çörek yemek, rüyayı gören kişinin elini attığı her işi başarı ile tamamlayacağına, her işte başarılı olması sayesinde işinde saygın kişi olacağına ve iş verenlerinin gözünde yükseleceğine işaret eder. Yağsız çörek yemek, malın azlığına ya da azalacak olan mala işaret eder. Rüyada yağlı çörek yemek, malın çokluğuna ve artacak olan mala delalet eder. Açlık ile hızlı hızlı çörek yediğinizi görmek, ani bir evlilik yapacağınıza alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1757