Rüya tabiri ara

Rüyada Çorba Yapmak

Rüyada çorba yapmak rüya sahibinin ters giden işlerinin yoluna gireceğine, bozulan plan ve projelerin tekrar hayata geçeceğine işarettir. Rüya sahibi iş hayatında yaptığı çalışmalarıyla başarılar sağlayacak ve bu deneyimlerini kazanca dönüştürecek. K...

Rüyada çorba yapmak rüya sahibinin ters giden işlerinin yoluna gireceğine, bozulan plan ve projelerin tekrar hayata geçeceğine işarettir. Rüya sahibi iş hayatında yaptığı çalışmalarıyla başarılar sağlayacak ve bu deneyimlerini kazanca dönüştürecek. Kişinin müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevinç gözyaşları dökeceğine işarettir. Yoğurtlu çorba yapmak rüya sahibinin yaşamında asla geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, fatura ödemek gibi kara kara düşünceler içinde olmayacağına yorumlanır. Tarhana çorbası yapmak kişi kendisini öyle donanımlı bir şekilde geliştirmiş ki asla iş sıkıntısı çekmeyecek ve parasal sorunlar yaşamayacaktır. Mercimek çorbası yapmak işinde gösterdiği başarıları ilerisi yıllarda kendisi için kurduğu iş hayatında da gösterecek ve başarı sağlayacaktır. Bu iş tecrübeleri sayesinde bir çok kişiye ekmek kapısı açacak ve hayır duası alacaktır.

Rüyada çorba pişirdiğini görmek, Rüya sahibinin kafasının çok karışık olduğuna dair yorumlanır. Rüya sahibinin bazı durumlar karşısında kararsız kaldığına ve ne yapacağını bilemediğine delalet eder.

Rüyada çorba yaptığını görmek, rüya sahibinin kafasının çok karışık olacağına işarettir. Kişi yapmak istedikleri konusunda kararsız olacak ve ne yana döneceğini, nasıl kararlar alacağını bilmeyecektir. Rüya sahibi iş hayatında vermesi gereken kararları sağlıklı düşünemeyecek ve doğru olmayan adımlar atacaktır. Bu sebepten oldukça sıkıntılı ve zor günler geçirecek, maddi sorunlar yaşayacaktır. Ailesi arasında da verdiği yanlış kararlar yüzünden ayrılıklar yaşayacaktır.

Rüyada çorba karıştırmak, rüya sahibinin alın teri ve helal yoldan kazanacağı paraya işarettir. Kişi zor işlerde çalışsada yine haline şükredecek ve başkasının malına el uzatmadan hayatına devam edeceğine işarettir. Kişi haram lokmaya tenezzül etmeden kendi rızkıyla yaşamaya gayret edeceğine delalet eder. Çevresi tarafından sevilen, sayılan bir kişi olacak ve bunun mükafatını zamanı geldiğinde alacaktır. Bu yakın bir dostunun parasal bir yardımda bulunacağına yada iş ortaklığına işarettir.

Rüyada çorba içmek, rüya sahibinin ayağına büyük bir kısmetin geleceğine işarettir. Kişi bu kısmeti iyi değerlendirecek ve borçlarından kurtularak güzel hayat süreceğine işarettir. Kişinin iş hayatında başarı göstererek güzel konumlara gelerek ve bu vesileyle sorunlarından bir nabza kurtulacağına işarettir.

Rüyada çorba taşması; kişi için uğursuzluk anlamına gelir. Kişi bazı zor durumlar yaşayacak ve bu sıkıntılar neticesinde sağlık sorunları yaşayacağına delalet eder. Kişinin alacağı kötü haberlerin ardı arkası kesilmeyecektir.

Rüyada çorba ikram etmek, kişinin çevresinde haddin bilmez ve oldukça meraklı kişilerin olduğuna işarettir. Bu kişiler rüya sahibinin özel hayatına müdahale edecek ve zor durumda kalmasını sağlayacaklardır.

Rüyada çorba görmek, rüya sahibi için bolluk ve berekete erişileceğine delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına, çok rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.Yolunda gitmeyen işlerin yoluna gireceğine, bozulan planların tekrar düzeleceğine ve başarılı sonuçlar elde edileceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin yaşamı boyunca sıkıntı çekmeyeceğine, hiçbir zaman darda kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada çorba içtiğini görmek, rüya sahibinin ayağına kadar gelen kısmete ve bu kısmet sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.Rüyada çorba karıştırdığını görmek, rüya sahibinin alın teri ile kazandığı mala delalet eder.Rüyada çorba taştığını görmek, bu rüya şanssızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibi zor anlar yaşayacak, sıkıntıları artacak ve bu sorunlar nedeni ile sağlığı bozulacaktır. Ayrıca pek iyi olmayan haberler duyacaktır.Rüyada başkasına çorba ikram etmek, Bu rüyayı gören kişinin çevresinde ve yakınlarında kötü niyetli ve meraklı kişilerin olduğuna delalet eder.