Rüya tabiri ara

Rüyada Çorba İçmek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada çorba içmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı çok güzel gelişmelere, sıkıntılarından kurtulacağına, kaygılandığı konularda feraha ereceğine, mal gelirinin artışı nedeni ile aile problemlerinin son bulacağına işaret eder.Rüyasında çorba içtiğini gören kişi, iş yaşamında arzuladığı hedeflerine ulaşacak, işleri çabuk bir şekilde düzelecek ve üzüntüleri son bulacaktır. Ertelediği ve uzun zamandır planladığı her şey çok kısa bir süre içinde gerçekleşecektir.Bu anlamda rüyada çorba içmek, kişinin dünya hevesi ile dopdolu olduğunun kanıtı ve ileride çok güzel başarılara imza atacağının göstergesi, fakat bunu yaparken bazı kişisel özelliklerinden taviz vereceğinin delaleti olarak bildirilmiştir.
Rüyada çorba içtiğini görmek, kişinin yanlış adım atması halinde kendisini çekemeyen ve kendisine düşmanlık besleyen insanların hışmına ve zulmüne maruz kalacağına da delalet eder ve sırları ortaya çıkacağı için rezil rüsva olacağı da bildirilir.

Rüyada mercimek çorbası içmek, yine rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili gelişmelere ve bu gelişmeler sayesinde büyük güç kazanacağına işarettir. Aynı zamanda uzun süredir rüya sahibinin kafasını kurcalayan olayların kendiliğinden çözümleneceğine delalet eder.Rüyada çorba görmek, bu rüya rüyayı gören kişinin her geçen gün daha iyi durumlara ulaşacağına, kaygı ve korkularından kurtulacağına ve ertelediği bir hayalinin gerçekleşeceğine işaret eder.Rüyada çorba görmek bazı rüya tabircilerine göre tam tersi olarak da yorumlanmaktadır. Bu tabircilere göre rüyasında çorba gören kişinin, huzuru kaçacak, sıkıntıları her geçen gün daha da büyüyecek ve sorunlar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Rüyada çorba içmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Yoğurtlu Çorba İçmek

Rüyada yoğurtlu çorba içmek, kişinin çevresinde bazı insanlar bulunduğuna ve bu insanların esasında kendisine hayranlık beslediğine, fakat rüyayı gören kişinin bu durumun farkında ve bilincinde olmadığına delalet eder. Bu nedenle kişi çevresinde kendisine hayranlık besleyen insanların varlığını fark etmeye davet edilir.

Yoğurtlu çorba içmek ile ilgili rüyalar, kişiyi çekemeyen kötü tabiatlı insanların varlığı olarak da bilinir, hile ve fesat ile iş görüp rüyayı gören şahsı yıpratmaya ve ezmeye yönelik girişimlerde bulunan insanların varlığına da yorulur.
Rüya, sahtekar kişiler ve entrikacı insanların çevirdiği dolapları rüyayı gören kişinin arkasından çevrilen işleri, hile ve fesadı anlatır; rüya, kötülük ve musibete de işaret ettiği için kişi önlemini almalı ve hayatı boyunca tedbirli bir şekilde hareket etmeye çalışıp Allah’ın merhametine iltica etmelidir.

Rüyada Mercimek Çorbası İçmek

Bir kişinin rüyasında mercimek çorbası içtiğini görmesi, o kişinin aslında son zamanlarda çok fazla günah kirine bulaştığına ve bu günah kiri sebebiyle kendisini suçlu ve kirli hissettiğine delalet ederek rüyayı gören kişinin manevi bir arınma ve temizlenme yolculuğundan geçmesi gerektiğine de hükmedilir.

Rüyada mercimek çorbası içmek, kişinin manevi anlamda kirli olduğunun göstergesi olduğu gibi rüya sahibinin son zamanlarda aceleci davrandığı için amacına ve muradına ulaşamadığına da gönderme yapar ve kişinin sabır ve teenni içerisinde hareket etmesi gerektiğine vurgu yapılır.
Rüyada mercimek çorbası içmenin günah ve kötülüklerden uzak durmaya davet eden bir ilahi mesaj olduğunu bildiğimiz gibi, aynı zamanda uzun ve sıkıntılı bir dönemin rüya sahibini beklediğinin göstergesi olarak tabir edildiğini de bilmekteyiz.

Bu nedenle kişi uzun ve sıkıntılı bir dönem yaşayacağını bilmeli ve bu dönemde Allah’ın merhametine iltica ederek kendisini güzelliklere mazhar etmesi için, içten içe dua etmelidir.

Rüyada Tarhana Çorbası İçmek

Bu rüya, özellikle kaza ve bela habercisi olarak nitelendirilir ve rüya yorumcularının görüşlerini esas aldığımızda rüyanın bilhassa kişinin kazaya maruz kalacağına ve belaya giriftar olacağına işaret eden bir boyutu bulunduğu dile getirilir.

Fakat rüyada tarhana çorbası içtiğini gören kişinin kaza ve bela habercisi olan bu rüya karşısında önlem alması gerekir, Allah’a yönelip O’nun birliğine ve varlığına iltica ederek kendisini koruması ve muhafaza etmesi için içten içe niyaz etmesi gerekir.
Rüyada tarhana çorbası içmek, kişinin son derece dürüst bir insan olduğuna ve temiz bir ahlaka sahip olduğuna, fakat çevresindeki insanların bu durumun farkına varamadığına işaret ederek rüyayı gören kişinin bu temiz ahlakını ve içinde barındırdığı samimiyeti devam ettirmesi gerektiğinin simgesi olarak bildirilir.

Rüya, aynı zamanda kişinin arkadaşlarına dikkat etmesi gerektiğinin emaresi olarak da karşımıza çıkar, çünkü rüyayı gören şahsın arkasından iş çeviren dost görünümlü düşmanların ve arkadaş görünümlü yılanların bulunduğu bildirilir.

Rüyada Tavuk Suyu Çorbası İçmek

Rüyada tavuk suyu çorba içmek, kişinin insani ilişkilerde son derece başarılı olduğuna ve bu durumun bazı insanlar tarafından kötü algılandığına, rüyayı gören kişinin insan ilişkilerini bozmaya çalışan kötü tabiatlı insanların var olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bu gibi insanlardan uzak durması halinde şerden ve kötülükten de uzak duracağı bildirilir.

Rüyada tavuk suyu çorba içmek kişinin iş hayatında bazı sorunlar yaşayacağına da delalet etmektedir, fakat rüya sahibinin iş hayatında aktif bir rol üstlenmesi halinde kişinin çevresindeki insanlar ile ilişkilerinde bazı problemler yaşayacağının işaretçisi olarak da algılanır.
Rüya, aynı zamanda arkanızdan iş çeviren, dedikodu yapan ve riyakarlık içerisinde bulunan insanların varlığı olarak da bilindiği için bu rüyayı gördüyseniz, dikkatli olup onların şerrinden ve musibetinden sıyrılmaya çalışmalısınız, şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ezogelin Çorbası İçmek

Ezogelin çorbası ile alakalı rüyaların kişinin hayır hasenat konusunda eksik olduğuna işaret eden bir boyutu olduğu bildirilmiştir, bu nedenle rüyayı gören şahıs hayır hasenat iş ve işlemlerinde daha güzel hareket etmeye çalışmalı, hayır hasenat konusunda çevresindeki insanlara yardım elini daha cömert bir şekilde sunmaya gayret göstermeli ve Cenab-ı Hakk’ın kendisine ihsan etmiş olduğu nimetleri çevresindeki insanlarla paylaşma yürekliliğinde bulunmalıdır.

Rüyada ezogelin çorbası içmek, kişinin kadın olması halinde kısmet kapısının açık olduğuna delalet eder ve rüya sahibinin hayırlı evlatlara sahip olacağı bildirilir.
Ne var ki kişinin erkek olması halinde bu rüyanın aslında musibet habercisi olduğu şeklinde bir yorum yapılır, kişinin dünya hevesi ve şiddetli istek ile dolu olması nedeniyle musibet ve sıkıntılara maruz kalacağı bildirilir.

Ne var ki kişi Allah’a yönelip bu gibi isteklerden nefsini temizleyebilirse, sıkıntılardan da uzaklaşacak ve masum bir kul olarak hayatına devam edecektir.

Rüyada Çorba İçtiğini Görmek

Rüyada çorba içmenin ne kadar önemli tabirlere ve ne kadar hayati durumlara işaret ettiğini bilen İslam alimleri, çorba içmek ile ilgili rüyaların altını çizmişler, bu rüyayı gören şahsın önemli ilahi işaretlere mazhar olduğunu dile getirmişler ve bu doğrultuda rüyayı gören kişinin dikkatli olması gerektiğine de hükmetmişlerdir.

İslam alimlerinin görüşlerini incelediğimizde rüyada çorba içmek, kişinin manevi bir yetenek ile dolu olduğunun kanıtı olarak da tabir edilmiştir ve kişi bu yeteneğini ve gücünü keşfedebilirse çok güzel noktalara gelip hayatını güzelleştirebilir denilmiştir.

Rüyada Çorba Görmek

Rüyada çorba içmek, kişinin kadın olması halinde gizli bir sevgilisinin olduğuna işaret eder; yani rüya sahibini gizliden gizliye seven ve ona hayranlık besleyen bir insan bulunmaktadır ve bu kişi, kısa süre içerisinde rüya sahibine açılıp içini dökecek ve derdini anlatacaktır.

Rüyada çorba görmek rüyayı gören kişinin erkek olması halinde rüya sahibine düşmanlık besleyen bazı insanlar bulunduğunun emaresi olarak bildirilir ve kişinin düşmanlık teşebbüslerine karşı önlem alması, kendisini ve yakın çevresini korunması ve muhafaza etmesi gerektiğine hükmolunur.

Rüyada çorba rüya sahibinin evli olması halinde güzel çocuklarla ödüllendirilecek olmasına ve bu hayırlı evlatların kişiye gerçek anlamda mutluluk ve saadet katacağına işaret etmek ile birlikte, rüyayı gören kişinin bekar olması halinde güzel bir rızık kapısı ve hayırlı bir kısmet biçiminde tabir edilir ve rüya sahibi bu anlamda müjdelenir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4439