Rüya tabiri ara

Rüyada Çorap Görmek

Kasım 4, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çorap görmek, iyi ve kötü olarak çok farklı anlamlara sahiptir. Rüyada çorap giydirmek, görülen rüyaya göre anlamları da oldukça değişkenlik gösterir. Rüyada çorap kesmek, kişiye yardım edecek birine işarettir. Eğer görülen çorap şık, temiz, düzgün bir çorap ise rüya sahibinin yapacağı hayırlı güzel işlere ve elde edeceği bol kazanca yorumlanır. Şayet çorap kötü bir görünüme sahipse rüya sahibinin yanlış işler yapacağı, yanılgıya düşeceği anlamı taşır.

Rüyada Çorap görmek, Kirmani(r.a)’ya göre; başka bir anlamıyla da bir kişi tarafından korumaya ve güvenceye alınmaya, bu sayede kendini iyi hissetmeye yorumlanır. Bu kişi genellikle bir aile büyüğü olur. Rüya sahibi kişiye kol kanat gerer. Rüyada çorap görmenin bir başka anlamı da yakın zamanda yapılacak mutlu bir izdivaçtır.

Rüyada yün çorap görmek, kişinin çalışkanlığı ve güzel ahlakı sayesinde alnının teri ile kazandığı ve bu sayede hayat boyu yaşayacağı huzura işarettir. Kişinin de hayatında aynı yün çorap gibi ayağını sıkı tutarak her zorluğun üstesinden geleceği anlamına gelir.

Rüyada ince çorap görmek, kimi zaman maddi kazanca, bolluk ve berekete işarettir. Kimi zaman ise bir konuda güvensizliğe ve bu sebeple bir işe girişmekten çekinmeye delalettir.

Rüyada yırtık çorap görmek, kişinin düzeninin biraz bozulacağına, yaptığı işte ve ortaklıklarda sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bu sebeple maddi zararlar yaşanabilir. Rüyada ince çorap giyen kişi bir kadın ise bu kadının söylediği lafın sıkıntı yaratması, şayet bir erkek ise bu erkeğin söyleyeceği laftan ötürü büyük işler yapılması anlamı da taşır.

Rüyada çorap almak, rüyayı gören kişinin saf ve iyi niyetli olması, bu yüzden herkesi kendisi gibi sandığı için her şeye çok kolay kanması, insanlar tarafından kandırılarak üzülmesi anlamına gelir. Etrafındaki kişiler onu maddi anlamda zarara uğratacak demektir.

Rüyada çorap giymek, çok hayırlıdır. Eğer bekar bir kimse rüyasında çorap giydiğini görüyor ise aşık olacak ve hayırlı bir evlilik yapacak demektir. Şayet evli bir kimse rüyasında çorap giydiğini görüyor ise hayırlı evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada çorap örmek, pek hayırlı sayılmaz. Fitne, fesat, art niyetli ve dedikoducu kişiler tarafından yapılacak kötü bir hadise ile yorumlanır. Şayet rüya sahibi çevresine çok fazla güvenmeyip dikkatli iş yaparsa bu gibi kimselerden korunabilir. Kötü niyetli kişiler tarafından borçlanmak olarak da açıklanır.

Rüyada çorap vermek, çok sıkıntılı bir işten, güvenilir bir el sayesinde kurtulmaya, çok iyi yerlere gelmeye işarettir. Rüya sahibi, beklemediği bir anda beklemediği bir kimseden yardım görerek yeni bir iş kuracak, bu işini kademe kademe yükseklere taşıyacak ve adını herkese duyuracaktır. Nam sahibi olarak herkese yardım edecektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1826