Rüya tabiri ara

Rüyada Çöl Görmek

Mayıs 4, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çöl görmek çevre her zaman önemli bir husustur. Çünkü rüya esnasındaki duygu durumumuz ile çok ilgilidir. Pek çok kabusta rüya kasvetli bir ortamda gerçekleşir.Aslında, kasvetli ortamların rüyaları, hemen hemen bütün kabuslarda ön plana çıkar. Bunlar bazen karanlık bir ortam, bazen buzul bir alan ve bazen de çöl olabilir. Bu tür rüyalarda kişi genellikle yalnızsınızdır.

Korkuyorsunuzdur, çünkü umut ve neşe uyandıran hiçbir şey göremiyorsunuz. Ruh hali kasvetli, fırtına gibi, ve kötülük her taş veya ağacın arkasında gizlenmiş olabilir. Ayrıca, ortalıkta yiyecek ve içecek bir şey de yoktur. Sadece büyük bir tedirginlik haricinde.Aslında, kişi önce rüyanın gerçeklikle doğrudan bir ilişkisinin olup olmadığını kontrol etmelidir. Eğer birisi çöllerle ilgili bir belgesel izlemişse, rüyada çöl görmek nadir bir durum değildir. Ancak, bu şekilde tetiklenen rüyalar nadir durumlarda yalnızca kabus niteliğindedir.

Eğer gördüğünüz çöl rüyası bir kabus niteliği taşıyorsa, bu kişinin bilinçaltından gelir ve duygusal bir dengesizliğe dikkat çekmek ister. Rüyasında çölde olan insanlar genellikle yalnızdır. Eğer rüyadaki çöl fırtınalı ise, bu yakında bir tatsızlık çıkacağını gösterebilir. Eğer durgun ise, daha olumlu olarak yorumlanabilir.

Ama genellik çöl hakkında rüyalar, tehdit edici ve korkutucu olarak deneyimlendikleri ortak bir noktaya sahiptir. Çünkü çölde herhangi bir bitki örtüsü yok, çölde yaşayan hayvanlar ise ekseriyetle korkutucu hayvanlar.

Bunu akılda tutarak, çevrenin bu niteliklere sahip olması, rüya sahibinin kişiliğinin bir çöl gibi bir tarafı olduğunu gösterebilir. Çöl büyük olasılıkla kişinin hissettiği derin bir yalnızlığa işaret eder. Ya da kişi, terk edilmekten ve sonsuza dek yalnız kalmaktan korkuyordur. Genellikle, kasvetli ortam aynı zamanda bastırılmış özlem ve ihtiyaçların bir sembolüdür.

Rüyada çöl görmek, kendini sorgulamayı ds gerektirir zaman zaman. Çevrenizde yalnız hissediyor musunu Varoluşsal korkularınız var mı? Günlük hayatı öylesine kilitlenmiş, sadece bir robot gibi çalışıyorsunuz ve kendiniz için vakti yok mu? Kural olarak, kabuslar değişim için bir arzu gösterir. Çöl sıkıcı ve cansız, neşesiz bir ölüm yerine benziyor. Rüya sahibi, bu yerden ayrılma ve çok eğlenceli ve hoş insanlarla daha güzel bir yere seyahat etme arzusunu derinden hissediyor olabilir. Bu anlamda, kasvetli ortamların rüyaları da uyarı sinyalleri olarak anlaşılmalıdır. Bu gibi kabuslar daha sık meydana geldiğinde, genellikle ciddi bir depresyon belirtisidir ve genelde derin bir üzüntüyü ifade etmektedir. Çöl rüyalarında kişi her zaman yalnız değildir ve yanında birisi vardır. Eğer bu iyi bir arkadaş, meslektaş veya tanıdık bir kişi ise, bu genellikle bu insanla ilgili bir sürtüşmeye karşı bir uyarı olarak yorumlanır. İlişki kurur, kasvetli hale gelir ve ıssız hale gelerek tehdit oluşturabilir. Diğer kültürlerde, kasvetli ortamlar ve çöller oldukça benzer şekilde yorumlanır. Rüyada çöl görmek islami olarak, zor zamanlar için size karşı yapılan bir uyarıdır. Rüyada bir çölün ortasında olmak, yalnızlığı gösterir. Aynı zamanda, bu rüyalar alçakgönüllülüğü gerektirir. Hint kültüründe rüyadaki çöl, genel olarak endişe, keder ve başarısızlığa işaret etmektedir.Çöller her zaman hayattan çok ölümle ilişkilendirilmiştir. Kum, taş veya buzun geniş manzaraları vardır. Orada neredeyse hiç su, bitki veya hayvan yoktur. Hava genellikle aşırı derecede ılımandır, ya dayanılmaz derecede sıcak ya da dondurucu soğuktur. Çöller, yaşamın kuraklığa yol açmak zorunda kaldığı topraklardır. Diğer kasvetli ortamlarla aynıdır. Issız ortamların veya çöllerin rüyaları, içsel boşluğa, yalnızlığa ve korkuya işaret eder. Fakat bu rüyalarda umut da vardır. Çölde yaşam ölmedi, sadece saklandı. Çölde yağmur yağdığında kuru çorak toprak kısa bir süre yeşil bir cennete dönüşür. Milyonlarca bitki tohumu, yüzeyin altında, yaşamın bir parçası olan su için bekler. Yani özet olarak, çöllerin ve ıssız ortamların rüyalarının genellikle uyarı işareti olarak yorumlandığı görülmektedir. Çöl kuru ve cansız olmasına rağmen, yüzeyin altında hala hayat vardır. Sadece ortaya çıkmak için uygun zamanı bekliyor.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1171