Rüya tabiri ara

Rüyada Çok Yılan Görmek

Aralık 9, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çok yılan görmek kişinin yakın çevresinde bulunan bir düşmana işarettir. Bu düşman yakında olduğu için verebileceği zarar da fazladır. Rüya sahibi dikkatli olmalıdır.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada evde yılan görmek aile üyelerinden biriyle yaşanacak sıkıntıya ya da kavgaya işarettir. Kişinin size illa düşmanlık yapmak gibi bir maksadı olmasa dahi, yaptıklarıyla çok üzülmenize ve incinmenize sebep olacaktır.
Rüyada bir eve yılanın girip çıktığını gören kişinin akrabalarına dikkat etmesi gerekir. Akrabalarından olan ve evine girip çıkacak yakınlıkta olan bir kimsenin düşmanlığına maruz kalacaktır.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korktuğunu gören kişinin düşmanları, bu düşmanlıktan vazgeçmeyecektir ama rüya sahibine zarar da veremeyeceklerdir.
Rüyada Yılandan Korkmamak
Rüyada yılandan korkmamak, rüya sahibinin düşmanları tarafından bir zarara uğratılacağına ve bunun sonunda üzüntülü günler geçireceğine işarettir.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada bir yılanın sizi soktuğunu görmeniz, bir kişinin size zarar vermek amaçlı harekete geçtiğine işarettir. Bu hareketin bazı olumsuz neticeleri olacaktır. Fakat rüyada yılan tarafından sokulup, bir de zehirlendiyseniz bu daha da olumsuz bir manaya gelir. Rüya sahibinin uğrayacağı maddi, manevi zararlar söz konusudur.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslemek zannedildiği gibi kötü bir rüya değildir. Bu rüya, gören kişinin hayatında bazı gelişmeler ve güzellikler olacağı manasına gelir. Bu güzellikler maddi alanda olabileceği gibi manevi alanda da olabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1435