Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Sahibi Olmak

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çocuk sahibi olmak, iyi gelecek ve güzel bir haber anlamına yorumlanmaktadır. Rüyasında çocuk sahibi olan kişi hem maddi hem de manevi anlamda bir rahatlama yaşayacağı ve tüm işlerinin hayırlara vesile olacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise ya da evlenme niyeti olan bir kişi ise evleneceği anlamına gelir.

Rüyada çocuk sahibi olmak, yaşanılan tüm sıkıntılara rağmen kişiyi yeni bir başlangıcın bekliyor olması şeklinde de yorumlanabilmektedir. Rüyayı gören kişi rüyasında sahip olduğu çocuğun cinsiyeti kız ise mutluluk gözyaşları dökeceği anlamına gelmektedir. Görülen çocuk erkek çocuk ise de rüyayı gören kişi beklediği bir haberi iyi bir şekilde alacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen yeni doğan çocuk bereketi ile birlikte geleceği için rüya sahibi kendi hayatında bereketli günler yaşayacağı gibi bir yorum da çıkarılabilir.

Rüyada hiç çocuğu olmayan bir kadının rüyasında çocuk sahibi olduğunu görmesi bereketli bir yaşam ve mutluluk dolu bir hayata anlam getirmektedir. Bu kişi hiç bir zaman tek kalmaz ve yakın çevresi arkadaşlarından hep ilgi görür. Bu rüya sahibinin kazancı hiç beklemediği bir anda yükselişe geçer.

Aynı zamanda rüyada çocuk sahibi olmak, bir ş hayatında başarı elde etmeye rakiplerine karşı galip gelmeye düşmanlarına karşı dimdik durmaya delalet eder. Kimi rüya yorumcularına göre hayırlı bir evlilik kısmetli bir ev ve iyi bir eş anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi evlenerek iyi bir yuva iyi bir eş sahibi olabilir. Ve rüya gören zengin bir hayat sürer.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1162