Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Öpmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Çocuk Öpmek, çoğu yorumcular tarafından iyiye yorumlanır. Ancak bu rüyanın pek çok anlamı vardır. Örneğin rüyadaki öpülen çocuk erkek yada kız olduğunda rüyanın yorumu değişir. Ancak her iki türlü de kişiyi mutlu edecek yorumlar yapılır. Günümüzde rüyaların anlamları her ne kadar değiştirilse de gerçek rüya anlamını alimlerden dinlemek daha sağlıklı olacaktır. Rüyada çocuk öpmek kişinin hayatının düzene gireceğine ve istediği hayata kavuşarak ciddi şekilde değişiklik yaşanacağına delalet etmektedir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi hiç beklenmedik bir güce sahip olacağına ve kolay kolay yenik düşmeyeceğine rivayet etmektedir. Rüya sahibinin sözünü geçiremediği çocuğuna, eşine, arabasına sözünü geçireceğini gösterir. Rüyada çocuk öpmek yani çocuğu mutlu etmek kisinin kendi mutluluğuna işaret eder. Yani kişinin aile içindeki yaşantısında yüksek bir sevgisinin olacağına ve kıymetinin artacağına delalet eder.

Başka bir rüya tabircisine göre değişik şekilde yorumlanır. Rüyadaki öpülen kız çocuğu ise kısmete, berekete, evliliğe, mutluluğa, servete, paraya vb durumlara işarettir. Bu rüyayı gören kişi bekar ise kısa surede beklediği hayırlı kısmetinin karşısına çıkacağına ve hayalini kurduğu evliliğe adım atılacağına rivayet etmektedir. Bu kisi yeni girmiş olduğu aile içerisinde oldukça kıymetli olacağına ve saygınlık kazanacağına yorumlanır. Bunun üzerine hayırlı bir evlat haberi verileceğinin işaretidir.

Rüyada çocuk öpmek kişinin huzurunu kaçıranlardan, fitne, fesattan kurtulacağını ve bir daha karşılaşmayacaklarına rivayet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi erkek ise is hayatının en önemli durumunu yaşayacağına ve kendi işine atılarak büyük kazançlar sağlayacağına delalet etmektedir. Kazandığı parası ile fakir bir kimsenin yüzünü güldüreceğini ve onu mutlu bir yuva sahibi edeceğinin işaretidir.

Rüyada çocuk öpmek beklenen özlemin son bulacağına ve kişinin ailesine yakında kavuşacağına işaret etmektedir. Bu kişinin uzaktaki hayatının son bularak bir daha uzağa gitmeyeceğini göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi evli ve bayan ise kendisine gelecek bir hediyenin oldukça mutlu edeceğine ve ailesinden hayırlı haberler alacağına işarettir. Kişinin istediği bir eve kendi helal kazancı ile yakında sahip olacağına rivayet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1545