Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Öpmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çocuk öpmek, rüya gören kişinin etrafındaki insanlar üzerinde tesirinin yüksek olduğuna delalettir. Kişi çevresindeki insanları etkileyebilir ve onlara istediklerini hemen yaptırabilir anlamına gelir. Ayrıca bir başka yorum ise rüya sahibinin her daim kendisine pozitif enerji veren neşe dolu insanlarla vakit geçirdiğini anlatmaktadır. Eğer etrafında üzgün sıkıntılı kişiler var ise bu insanlara destekte bulunur, onların mutlu olmasını sağlamaktadır. Yani rüya sahibi mutluluğunu başkalarıyla paylaşarak çoğalmaktadır.
Çocuk öptüğünü gören kişi bir kadınsa hamile kalacağına yorulur Eğer erkek ise çocuğu olan bir bayan ile evlenecek anlamına gelir.

Rüyada Kız Çocuğu Öpmek

Rüyada kız çocuğu öpmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda alacağı güzel bir haber olacak anlamına gelir. Rüya sahibinin ailesine maddi veya manevi anlamda bir destek vereceği olarak da yorulur. Eğer rüya sahibi iş hayatında bazı belirsizlik ve kararsızlıklar yaşıyor ise bunlar sona erecek demektir.

Rüyada Erkek Çocuğu Öpmek

Rüyada erkek çocuğu öpmek, rüyayı gören kişinin aşk hayatında yeni kararlar alacağını veya şu an eğer ilişkisi var ise bu ilişkiye farklı bir hava katmak için adımlar atacağını anlatır. Belki rüya sahibi hayatındaki kişi ile resmi bir adım atabilir. Bu rüya kişinin ev veya araba almak gibi planlar yaptığını da anlatmaktadır. Bir diğer yorumu işlem rüyayı gören kişinin annesinden ve babasından onay alarak önemli bir işin atılımı yapacağı ile ilgilidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2583