Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Mezarı Görmek

Mart 5, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çocuk Mezarı Görmek, genel olarak çok olumlu olarak hayırlara yorumlanmaktadır. Rüyada genel olarak mezar görmek zenginliğe refahlığa, maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine işaret edilmektedir. Bundan dolayı, mezar ile uğraşmak hayıra yorumlanmaz iken mezarı olduğu gibi görmek tam tersine olumlu karşılanmaktadır.

Rüyada çocuk mezarı bulmak ilerleyen günlerde mutlu bir haber alacağına ve bu haberin kendi soylarından yani kan soyundan birinden alacağına, kendi babası ve çocuklarından yardım alacağına ve bunlar sayesinde sıkıntılardan kurtulacağına işaret edilmektedir. Bir başka rivayete göre ise rüyada çocuk mezarı görmek kişinin mutlu bir yuva kuracağına ve bu yuvadan hayırlı evlatlarına sahip olacağına, manevi olarak kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar ile birlikte kişi yalnızlıktan kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Kişinin masumane bir şekilde sıkıntılardan kurtulacağına ve sıkıntısı var ise en az hasar alarak kurtulacağına işarettir. Rüyada normal olarak mezar görmek ne kadar hayırlı ise rüyasında çocuk mezarı görmek ise çok daha bereketli ve çok daha kazançlı işlere yöneleceğine bundan sonraki süreçte bir çocuğun nasılki hiç bir günahı yok ve masum ise aynı orantıda kişide hayatından çocuk kalbi gibi temiz ve hayırlı işler ile meşgul olacağına işaret edilmektedir. Kişi çalışma hayatında yükseleceğine ve ticaret ile uğraşıyor ise aynı şekilde hayırlı ve ter temiz bir kazançları olacağına işaret edilmektedir.

Rüyada çocuk mezarı kazmak gören kimse bekar ise kısa zamanda evleneceğine, kişi yalnızlık çekiyor ise kısmeti açılacağına ve çıkmış olacağı bu yolda hayırlı bir geleceği olacağna işaret edilmektedir. Kişi aynı zamanda evli ve çocukları var ise, çocukları ile sıkıntılar yaşıyor ve anlaşmazlıklara düşmüş ise kısa zamanda bu problemlerin çüzüleceğine ve huzurlu günlerin yakın olduğuna işaret edilmektedir.

Kişinin amca ve baba tarafından kan bağı olan kimseler ile sorunlar yaşıyor ise bu sorunlarında kısa zamanda hayırlı bir şekilde çözüleceğine işaret edilmektedir. Bundan dolayı rüyada çocuk mezarı gören kimsenin kendi kan bağından olan akrabaları çocukları ile babası ile olan diyaloglarına hal ve hareketlerine çok daha dikkat etmeli, davranışlarına çeki düzen vermeli ve problemleri olan akrabalarına karşı sabır içinde olunmalıdır. Çünkü bilmelidir ki ilerleyen günlerde bu sorunlardan ve sıkıntılardan kısa sürede kurtulacak zenginliğe ve huzura kavuşacaktır. Rüyalarınızın hayırlı olması dileğiyle..

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1033