Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Düşürmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada çocuk düşürmek, bir çok şekilde yorumlanır ve bu rüyanın anlamı değişkenlikler gösterir. Yani kucağında taşıdığı çocuğu düşürmek veya hamile bir kadının çocuğu düşürmesi gibi farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada çocuk düşürmek yani kucağından düşürmek bir kadın için hayra yorumlanmaz. Şansızlıklar yaşayacağı anlamı taşır. Rüyayı gören kişi erkek ise hayra yorumlanır. Rüya sahibi için güzel gelişmelerin yaşanacağı ve mutlu günler göreceğine delalet eder. Ayrıca tahsilini tamamlamaya ve muradının olacağına da işarettir. Bazı rivayetlere göre ise rüyada çocuk düşürmek kadın için mal kaybına ve eşinin vefat edeceğine yorumlanır. Kimi zaman ise rüyada çocuk düşürmek kadın içinde erkek içinde aynı anlamı taşır.

Hamile bir kadının rüyada çocuk düşürmesi hayırlara delalet eder. Rüyayı gören kişinin gelecek olan sıkıntılardan ve belalardan kurtulacağı ve bütün dertlerinin biteceğine işaret eder. Rüya sahibi artık rahat bir nefes alıp rahat eder.Bazı rivayetlere göre ise rüyada çocuk düşürmek kadın için tahsilini tamamlamaya ve güzel bir meslek sahibi olacağı anlamındadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1230