Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Dövmek

Mart 7, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çocuk dövmek eğitim hayatı için yapılan fedakarlıklar sonrasında çok güzel yerlere geleceklerine, onların eğitimlerine dair endişelerin zamanla ortadan kalkacağına yorumlanır. Eğer parasal anlamda engeller varsa yakın zamanda ortadan kalkar. Onların eğitimi için verdiğiniz emeklerin hepsi karşılık bulur ve ev hayatında huzur artar. Rüyada yaramazlık yapan çocuğu dövmek çocuğunuz ile gurur duymak ve onun çok iyi bir eğitim hayatı olacağına, ilerleyen dönemdeki sınavlarında başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada kendi çocuğunu dövmek her türlü çaba karşılık verir, artık geleceği için güzel seçimler yapar. Eğer çocuğunuz okul hayatında sorunlar yaşıyor da yakında bu sorunlar biter, eğitim hayatı iyiye gitmeye başlar.

Rüyada başkasının çocuğunu dövmek başka birinin çocuğuna yardımda bulunmak, onun eğitimine dair bir takım yardımlar etmek demektir. Eğer aile içerisinde maddi yönden sıkıntı çeken biri varsa onun çocuğuna destek olmanız gerekebilir.

Rüyada erkek çocuğunu dövmek bekar olan kişiler için mutlu bir evlilik yaparak çoluk çocuğa tez zamanda karışacağına yorumlanır. Evlendikten hemen sonra çocuklarınız olabilir ve hayatınıza kalabalık bir ailede devam edebilirsiniz. Rüyada kız çocuğunu dövmek evli olanlar için de çocuklarıyla gurur duyacaklarına, eğitim hayatında çok başarılı çocuklar yetiştireceğinize yorumlanır. Onların başarıları başkalarına da örnek olabilir.

Rüyada komşu çocuğunu dövmek hayırlı bir rüyadır ve aile içerisinde huzura, eşiniz ile birlikte çocuklarınız için verdiğiniz emekler karşılığında onlara güzel bir istikbal sağlamaya yorumlanır. Onların eğitimine dair plan ve projelerinizde değişiklik de olabilir. Daha güzel bir okula geçebilirler.

Rüyada çocuğun dövülmesi umudunuzu tamamen yitirmiş olduğunuz bir konuda yeniden bir umut yakalamak anlamına gelir. Mesela bir zamanlar pes edilen bir şey için yeniden kolları sıvayabilirsiniz. Başarısız olduğunuz bir şey için de tekrar şansınızı denemek iyi olabilir.

Rüyada dövülen çocuğu kurtarmak hayallere tez zamanda erişmek ve yeni şans kapıları aralanması, güzel teklifler almaya yorumlanır. Mesela özel hayatınızda hiç olmadığınız kadar sizi mutlu edecek biri hayatınıza girebilir. Bu kişi ile birlikte ortak hayalleriniz için mücadele edebilirsiniz.

Rüyada hırsızlık yapan çocuğu dövmek çekilen sıkıntıların ardından rahata erişmek ve iyiliklerin karşılığını bulmaya, temiz haber almaya yorumlanır. Hayalleriniz için vermiş olduğunuz çabalar sonucunda çok büyük şans elde edebilirsiniz. İyi niyet karşılık bulur.

Rüyada çingene çocuğu dövmek iyilikleriniz ile anılmaya, insanların size güvenmesi ve hakkınızda güzel şeyler söylemesine yorumlanır. Çok istediğiniz bir şey gerçek olabilir. Bir anda mutluluktan havalara uçabilir, sonunda hayal ettiğiniz bir şeye sahip olabilirsiniz.

Rüyada tanımadığın bir çocuğu dövmek kısmetlerin açılmasına ve şansınıza karşınıza çok iyi niyetli bir insan çıkacağına, hayırlı kısmete yorumlanır. Bekar olanlar gönlü bol biri ile dünya evine girebilirler.

Rüyada öksüz yetim bir çocuğu dövmek kendinizi zinde hissetmek, hasta olanların da iyileşmesine yorumlanır. Bir süredir çevrenizde hasta olan birileri varsa da güzle haberler gelebilir. Manevi yönden huzurunuz artar ve endişeler azalır.

Rüyada yaramazlık yapan çocuğu dövmek hem maddi hem de manevi anlamda güçlenmek ve kendine güvenin gelmesine yorumlanır. Geri planda kalmış olduğunuz konularda ön plana çıkabilir, kendi kararlılığınızı başkalarına da gösterebilirsiniz. Rüyada çocuk dövmek kendi öncelikleriniz olabilir. Kendiniz ve kendi seçimleriniz için bir şeyler yapabilir, hayalini kurduğunuz şeylere yaklaşabilirsiniz. Umutlarınızı arttıran olaylar olabilir. Eğer bir süredir beklenen bir haber varsa bu haber de tez zamanda ulaşır ve gönlünüz rahat eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3176