Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Doğurmak

Nisan 15, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada çocuk doğurmak, Rüya sahibinin hayatında yeni bir başlangıç yaşayacağına, şu anki yaşamış olduğu sancılı süresi kısa bir süre içinde atlatacağına bundan sonraki hayatının mutluluk ve refah içinde geçeceğine delalet eder. Genel de bu tarz rüyalar hayır ile yorulur. Rüya sahibinin her türlü kötülükten kurtulacağına, ruhunun arınıp temizleneceğine işarettir. Eğer rüya sahibi hasta ise sağlığına kavuşacağına, fakir ise maddi durumunun düzeleceğine, bekar ise çok hayırlı bir şekilde evleneceğine, evli ise çok hayırlı çocuklarının olacağının habercisi sayılır.

Rüyada çocuk doğurmak, her yönden görülebilecek en güzel rüyalardan biri sayılır. Evli bir kadın hamile olmadığı halde çocuk doğurduğunu görmüş ise kocası zengin olur. Eğer rüya sahibi erkek ise çok bonkör, yardımsever, eli açık birisi olduğuna işaret eder.

İş yada Ticaret hayatında önemli başarılar elde edeceğine, bundan sonraki yaşadığı süre zarfında maddi açıdan hiç sıkıntı çekmeyeceğine, bekar ise çok zengin ve varlıklı bir aileye damat olacağını simgeler. Bazı yorumculara göre de rüyada bir erkeğin çocuk doğurması uğursuzluk sayılır. Kişinin günah işlediğine, üzerinde kara bulutlar dolaştığına, etrafını kötü niyetli insanların sardığına işarettir.Bir kadın rüyasında kız çocuk doğuruyorsa çok yakın zamanda hayatını değiştirecek bir haber alacağının habercidir.

Başına gelecek kötü bir olaydan kurtulması anlamına da gelir. Bir kadının rüyasında erkek çocuk doğurması kişinin zorlu bir süreçten geçeceğine, yakın dönem hayatında olumsuz bazı gelişmeler yaşanacağına fakat bunları çok çabuk üstesinden geleceğinin habercisi olup endişe etmeden rüya sahibinin sabretmesi gerektiğinin göstergesidir. Mesleki açıdan da zorlu bir döneme girileceğine iş yerinde epey bir sıkıntı ile karşılaşacağına fakat kısa bir dönem süreceğine işaret sayılır. Eğer rüya sahibinin yapmış olduğu gizli işler varsa bunların kısa bir zaman içinde ortaya çıkacağına, rüya sahibinin zor durumda kalacağına itibarının zedeleneceğine bu yüzden dikkat etmesi gerektiğine ve kendini zor duruma düşürecek işler yapmaması gerektiğinin habercisidir.

Bazı yorumculara göre de rüyada çocuk doğurmak, rüya sahibinin hakkında gıybet edildiğini ve boş yere günahına girildiğinin habercisidir.
Rüyada çocuk doğurmak; genelde hayra yorulmalıdır. Rüya sahibi rüyasını yorumlayamıyor ise eğer sabah uyandığında kendini iyi hissediyor ise rüyası hayırlı eğer, kaygılı ve mutsuz hissediyor ise yine de rüyasını hayra yormalı tövbe etmeli ve Allah’a sığınmalıdır.

Sıkıntı çekerek hasret çektiği hayata, ümit ettiği yüksek mertebeye, kötü niyetli akraba ve çevresinde bulunan kişiler tarafından zarar görmeye, çektiği zorlukların ardından hak ettiği nimete, olumlu yönlerden meşakatle elde ettiği beceriye işaret eder. Rüyada doğurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin var olan ve işlemiş günahlarından arınacağına, sıkıntılı, huzursuz, zor ve kötü günleri geride bırakacağına, doğru yolu bulacağına, çözümlere kavuşacağına, rahata ereceğinize, mutluluk ve huzuru bulacağına, keyfi neşeyi ve ağız tadını yakalayacağına ve de başaracağına delâlet eder. Rahata ereceğinize, gönül rahatlığı ve hoşluğuna esenliğe kavuşacağına bolluk bereket ve zengin bir hayat süreceğine rivayet edilir.

Rüyada çocuk doğurmak ne anlama gelir? Yeni atılımlara girişmeye başarı ve büyük servet ve zenginliğe yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin mahkemelik bir işi varsa, davayı kazanmasına işaret eder. Rüyada doğum yapmak hayra yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin ruhunun her türlü kötülükten ve acıdan alınmasına ve de temizlenmesine delâlet eder. Rüyada doğum yapmak çok hayırlıdır. Rüya sahibinin ruhunun her türlü sıkıntıdan, huzursuzluktan, kötülükten, azaptan ve acıdan alınmasına temizlenmesine, hayat bulmasına ve tazelenip yenilenmesi anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin karma karışık olan ve adeta bir kör düğüm haline gelen problemlerinin çözüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin uzun bir aradan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına tabir edilir. Rüyada doğum yaptığını gören kişi bozulan sağlığına geri kavuşur, mutluluğu yeniden yakalar ve rahat eder. Rüya sahibinin kendini rüyada doğum yapıyor olması tüm üzüntülerinin atık son bulacağına ve eski günlere yeniden kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü giden ürünün tekrar açılacağına, kazancının tekrar yerine gelmesine ve yaptığı zararınında yavaş yavaş kapanacağına delâlet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4281

Rüya Sitesi Linkleri