Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Bulmak

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Çocuk Bulmak, hayıra işaret eden rüya anlamına gelir. Bol paranın geleceğini simgeler. Fakir hayatın bitmesiyle feraha kavuşacağına ifade edilir. Yakın zamanda kısmetinin açılacağına tabir olur. Dert ve sıkıntıların biteceğini belirtir. Toplumda sevilen kişi olacağına işaret eder. Evin içine huzur ve bereket geleceğine delalet eder. Para biriktirip arazi satın alacağına tabir edilir. Yeni evli çiftin çok mutlu olacağına yorumlanır. Genç erkeğin düğün için para biriktireceğine delalet eder.

Hayalini kurduğu arzu ve isteğine kavuşacağı anlamını belirtir. Yetim çocuğa yardım ettiği için sevap kazandığına tabir edilir. Kaza ve belaya karşı dua okuması gerektiğine işaret eder. Dünya işlerinin yolunda gittiğine nail olur. Çocuğun kaza geçirmesiyle ailesinin çok üzüleceğine ifade edilir. İş hayatında maaşının artacağı anlamına gelir. Rüyada çocuk bulmak canını sıkan sorunların biteceğine delalet eder. Ömrünün uzayacağına tabir edilir. Yardıma muhtaç kişilere yardım edeceği anlamına gelir. Yeni doğan bebek için alışveriş yapacağına işaret olur.

Rüyada çocuk bulunca sevinmek, Borcunun biteceğine yorumlanır. Yaptığı iyiliklerin karşılığını alacağına ifade edilir. Maddi sıkıntıların bitmesiyle yatırım yapacağına işaret eder. İstediği evliliğin yakın zamanda gerçekleşeceğine ifade edilir. Gün geçtikçe zenginliğe ulaşacağına tabir edilir. Ailesi tarafından gurur duyulan evlat olacağına işaret eder. Genç erkeğin yakında baba olacağına yorumlanır. Maddi sıkıntıların bitmesiyle hac görevini yerine getireceğini belirtir.

İki genç sevgili evlilik kararı ile aileleri tanıştıracağına nail olur. Mutsuz giden evliliğe bebeğin gelmesiyle huzur ve bereket geleceğine işaret eder. Yaptığı iyilikler için sevap kazanacağına tabir olur. Genç erkek yeni arkadaş ortamına gireceğine nail olur. Çocuğun okuldaki başarısı ile dereceye gireceğini simgeler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16667