Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuk Ağlaması Duymak

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çocuk ağlaması duymak, Rüya sahibinin yakın bir zamanda ufak bir sağlık problemi geçireceğine ya da yakınından birinin kötü bir haberini duymaya işaret eder. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin çevresinde kendini gizleyen bir düşmanı olduğu anlamına da gelir. Rüyada ağlayan çocuk rüya sahibinin yakın çevresindeki insanların kendisine ihtiyacı olduğunun bir göstergesi olabileceği gibi aynı zamanda zor günler geçiren bir arkadaşına rüya sahibinin kayıtsız kalamayacağı ve destek olarak o kişinin yanında olacağı ile tabir edilir.

Bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada çocuk ağlaması, rüya sahibinin bazı olaylar karşısında endişe duyduğu ve bu nedenden dolayı birçok konudan kendisini çekip uzak durduğunu anlamına gelir. Kimi zamanda rüya sahibinin yaşadığı bir takım kötü olaylardan kaçıp kurtulmak istediğinin bir işareti olan bu rüya kişinin ruh halini karışık olduğunun da bir işaretidir.

Rüyada kız çocuk ağlaması, hayırlı ve müjdeli haberler ile yorumlanır. Bu rüya rüya sahibi evli ise hayırlı bir evladının olacağına ve içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtularak feraha çıkacağına delalet eder. Rüyada ağlayan erkek çocuk ise, rüya sahibinin yakın bir zamanda istemeyerek bir takım yanlış hareketlerde bulunacağına ve bu hareketler sonucu kötü duruma düşüp kendini toparlamak için birtakım çabalar içerisine gireceğine delalettir.

Rüyada erkek çocuk ağlaması aynı zamanda kişinin sorumluluğunun oldukça artacağı bir takım durumlarla karşı karşıya geleceğine ve meşakkatinin daha da artması ile tabir edilir. Rüyada ağlayan çocuk emzirmek, rüya sahibinin kazandığı paranın hayırlı ve helal olduğu anlamına gelirken aynı zamanda bu rüya yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edip hayır duası alınacağı ile de yorumlanır. Rüyada ağlayan çocuğu susturmak, geçirilen zor günleri geride bırakmaya, aile ile beraber güzel ve neşeli günler geçirmeye, rüya sahibinin bundan sonraki hayatının birlik içinde geçeceği ile tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1444