Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğunun Sigara İçtiğini Görmek

Nisan 3, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çocuğunun sigara içtiğini görmek ile ilgili farklı yorumlar bulunmaktadır. Bazı alimlere göre rüyada çocuğunun sigara içtiğini görmek maddi olarak yorumlanmaktadır. Kişinin uzun zamandır yaşadığı maddi sıkıntıdan kurtulacağına ve bu kurtuluşun rüya sahibinin tün hayatını etkileyeceğine hayatında büyük değişiklikler olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin kısa bir zaman içinde dini duygularının değişeceğine, Allah yoluna gideceğine, diğer dünyaya inanmaya başlayacağına, temiz huylar edineceğine işaret eder. Ayrıca rüyasında çocuğunun sigara içtiğini gören kişinin uzun zamandır küs olduğu kişiyle barışacağına, uzun ve huzurlu bir ömre, zorlukların ardında ulaşılacak mala mülke rivayet eder.

Bir diğer alime göre rüyada çocuğunun sigara içtiğini görmek; sıkıntı yaşamamaya, mutlu huzurlu bir hayatın başlayacağına rivayet eder. Ayrıca rüya sahibinin yakın bir dostu ya da akrabasına kefil olacağına bu kefil olma durumundan dolayı rüya sahibinin para kazanacağına ve bu para ile geleceğine yatırım yapacağına rivayet eder.

Başka bir alime göre rüyasında çocuğunun sigara içtiğini gören kişinin eşi ile ilgili güzel şeyler yaşayacağına, eşinden güzel müjdeli haber alacağına, hayırlı bir insan olacağına, İyi insan olma yolunda hayvanlara yardım edeceğine ve uzun zamandır bakmak istediği bir hayvana sahip olacağına şeklinde yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4888