Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğunun Saçında Bit Görmek

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Çocuğunun Saçında Bit Görmek, Rüyada bit görmek cefa çekmeye, zorluk çekmeye ve sıkıntıdan sonra rahatlamaya işaret eder. Rüyada görülen bit bir takım sağlık sorunları yaşadıktan sonra rahata kavuşmaya delalet eder. Rüyada görülen bit, bazende sonradan kazanılacak zenginliğe, mirasa ve paraya işaret eder. Bazende eziyet çektikten sonra huzura kavuşmaya delalet eder.

Rüyada çocuğunun başında bit olduğunu gören, çocuğuna yeterince zaman ayırmadığını ve çocuğun bir takım sorunları olduğuna işarettir. Çocuğu ile zaman geçirmesine onunla ilgilenmesine ihtiyacı olduğuna delalet eder.

Rüyada kız çocuğunun saçında bit görülmesi, sağlık sorunları yaşanacağına sıkıntı ve zorluk çektikten sonra rahata ve feraha kavuşmaya işaret eder. Kız çocuğunda görülen bit aile içindeki birinde rahatsızlanmasına delalet eder. Ev halkının bir takım sağlık sorunları ile karşı karşıya geleceğini ve bu yüzden çok sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Ancak zamanla bu durumun düzeleceğine ve bir takım cefalar çektikten sonra rahata kavuşacaklarına, ev içinde huzurun sağlanacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun başındaki bitlerin yere düştüğünü gören kişi, sıkıntıların su yüzüne çıkacağına ve onlarla mücadele edileceğine işaret eder.

Rüyada erkek çocuğunun saçında bit olduğunu görmek, ev halkının erkek çocuğun sorunları ile ilgilenmediğini, bazı ihtiyaçlarında da ailenin duyarsız kaldığına işaret eder. Çocuğunuzun size ihtiyacı olduğuna onun yanında olmanız gerekmektedir. Sorumluluk duygunuzu uyandırmak için, böyle bir rüya görmüş olabilirsiniz. Ayrıca rüyada erkek çocuğunun başında bit görmek, bir çok eziyet ve cefa çektikten sonra hiç ummadıkları anda ele geçecek paraya ve zenginliğe işaret eder. Sıkıntılar ile beraber gelen rahatlığa işaret eder. Rüyada çocuğunun başında ki bitleri temizlemek, sıkıntıları dağıtmaya ve sıkıntıları çocuktan ve aile halkından uzaklaştırmaya, çocuğunun başındaki bitleri öldürdüğünü gören kimse ise, bu sıkıntıları çocuğundan ve aile halkından kurtarmasına ve yok etmesine işaret eder. Sıkıntılar yok olduktan sonra kavuşulacak mal ve zenginliğe, sağlık ve mutluluğa delalet eder.