Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğunun Olduğunu Görmek

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çocuğunun olduğunu görmek, Genel olarak kişinin rüyasında bir çocuğu olduğunu görmesi iyi bir olaya işaret olarak tabir edilmektedir. Çoğunlukla erkek çocuğu olduğunu görmenin olumlu, kız çocuğu olduğunu görmenin olumsuz olacağı gibi bir kanı gelişmiştir. Tabii yorumcudan yorumcuya değişiklik görülebilmektedir. Rüyada çocuğu olduğunu görmek çoğunlukla hayra yorumlanmaktadır. Yeni iş sahibi olma, takvada ileri gitme, helal kazancın çoğalacağı, mal ve mülkün çoğalacağı, gönül genişliği olacağı, çekilecek zorluklardan sonra büyük bir genişliğe ve rahata ulaşılabileceği gibi olayların işareti olabileceği genellikle ifade edilmektedir. Her mevzunun hepsinin birden olası olması mümkün değildir. Kişiye göre özele inilerek açıklanmalıdır.

Rüyada çocuğunun olduğunu görmek, İyiliklere ve güzelliklere işarettir. Bereketli bir yaşama kavuşacağı, her bakımdan izzetli bir hayat yaşayacağına yorumlanmaktadır. Rüyayı gören bayan her daim yakınlardan ilgi ve şefkat göreceği ve gelişebilecek sıkıntıların onu etkisi altına almayacağı vurgulanmaktadır. Olumsuzluk tarafından bakılırsa sıkıntılar yaşayabileceği, çevresinde düşmanları olabileceği ve onlarla mücadele edeceği yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğunun olduğunu görmek, Gerçekte hiç çocuğu olmadığı halde rüyasında erkek çocuğu olduğunu gören için iyi yorumlar yapılmaktadır. Gelirinde artış, huzurlu bir yaşam ve akrabalarıyla daha sıcak ilişkiler içinde olacağı söylenmektedir. Bazı tabirciler ise sağlık sorunları, iş hayatında olumsuz gelişmeler, huzur bir yaşam ile karşılaşabileceklerini söylemişlerdir.

Bekar birisinin rüyasında çocuk sahibi olması: Bu durumda olan birisinin rüyası için oldukça olumlu tabirler edilmektedir. Takvada ileri gideceği, dürüst, vicdanlı ve vefalı biri olacağı, helalinden bol kazanç elde edeceği, ömür boyu ailesi ve dostları ile birlikte huzur içinde yaşayacağı tabir edilmiştir. Tersini söyleyen tabircilerde mevcuttur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1617