Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğunun Kaçırıldığını Görmek

Şubat 27, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çocuğunun kaçırıldığını görmek yanlış kararlar alıp maddi ya da manevi zarara uğramak ve sonunda bu hatadan dönmeye yorumlanır. Bazı şeylerin farkına varmayabilirsiniz ve başkaları sizi uyarsa da en son yaşanan şeylerden sonra farkına varabilirsiniz. Mesela maddi yönden aldığınız bir risk sonrasında zarara uğramanız olasıdır. Ya da özel hayatınızda bir ayrılık ya da yarı yolda bırakılma söz konusu olabilir. Sizi yanıltmaya ya da kullanmaya çalışan kişiler tarafından zor durumda bırakılabilirsiniz.

Farklı bir yorum ise gelecek günlerde biriyle ağız dalaşına girmek ve küsmek olarak yorumlanır. Belki bu kişi bir süredir sizin sabrınızı zorluyor olabilir. Ancak artık susmakta ve sükunetinizi korumakta zorlanacaksınız. Belki bir anda sinirlerinize hakim olamayarak hatalarını yüzüne vurabilir ve tartışabilirsiniz.

Rüyada çocuğunun kaçırılması Bazı sırların açığa çıkması ile birlikte ikili ilişkilerde zor durumda kalmak ve birinin gönlünü almakta zorlanmak olarak yorumlanır. Kendinizi affettirmek zor olabilir, aynı zamanda söylenilen yalanların öğrenilmesi ve rezil olmak demektir. Bazı yalanlarınız bir şekilde öğrenilebilir ve kendinizi ifade etmek zorlaşabilir. Hatta haklıyken haksız duruma düşmeniz de olasıdır.

Hayalini kurduğunuz şeyler için bir müddet daha sabretmeniz ve beklemeniz gerekiyor. Acelesi olmak ve hayal kırıklığına uğramak yerine bir şeyleri zamana bırakmanız ve bir yandan da çabayı elden bırakmamanız en hayırlısı olacak. Ancak her şeyi hemen anında olsun isterseniz, sonunda hüsrana uğrayacaksınız. Daha sakin olmalı ve gelecek hayallerinizden vazgeçmemelisiniz. Zaten çaba gösterdiğiniz şeylerde başarının sinyallerini almaya başlayacaksınız. Hatta sizi ümitsizliğe sürükleyen ve hevesinizi kaçıran kişilerden bir süre uzak durmanız gerekebilir.

Rüyada çocuğunun kaçırıldığını duymak hayal kırıklığı yaşamak ve beklentilerin boşa gitmesi, geç gelen mutluluk ya da hayallere geç ulaşmak olarak yorumlanır. İkili ilişkilerde de ayrılık ya da dargınlıklar yaşanabilir. Özellikle söylenen yalanlar ve güven problemleri yüzünden insan ilişkileriniz çıkmaza girebilir.

Rüyada kız çocuğunun kaçırıldığını görmek mal mülk kaybına da yorumlanır. Elinizden yüklü bir miktar para da çıkabilir. Hiç hesapta olmayan masraflar yüzünden birikimleriniz eriyebilir. Maddi yönden biri de size külfet olabilir. Verdiğiniz borçları geri alamayabilirsiniz. Aslında beklentileriniz karşılığını bulmayarak, çıkar ilişkisi kuran biri tarafından zarara uğramanız olasıdır. Ortak iş yapan kişiler ise ortakları ile yolları ayırabilir.

Rüyada erkek çocuğunun kaçırıldığını görmek evinizde huzursuzluklar çıkabilir ve sizi üzecek bir takım şeyler duyabilirsiniz. Aileniz ile aranızda da bir süre gerginlikler olması olasıdır. Aile fertleri ile iyi anlaşmaya gayret edin. Şu günlerde kimsenin kalbini kırmamaya çalışın. Yoksa aile bireyleri ile uzun süreli dargınlıklar yaşanabilir.

Rüyada kızımı kaçırdılar rüyada kızının kaçırıldığını görmek iç huzurunuzu kaçıran bazı haberler alabilir, aile sorunları ya da başka meseleler yüzünden canınız kaçabilir. Bilmeden de olsa birine zararınız dokunabilir. Çok fazla hırs yaparak yanlış kararlar almamaya çalışın.

Rüyada oğlumu kaçırdılar rüyada oğlunun kaçırıldığını görmek özel hayatınızda da daha dikkatli olmanız gerekebilir. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insanla aranızda ciddi sorunlar ya da tartışmalar çıkabilir. Bu gibi durumlara karşı temkinli olmalı, anlayıp dinlemeden birilerini yargılamamalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3447