Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması

Mart 15, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çocuğuna Araba Çarpması Uzun ve mutlu bir ömüre işaret eder. Rüyada bir araba çarpmanın kötü gibi görünse de gerçekte iyi olarak yorumlanır. Ancak rüyanın nasıl ve ne gibi nesnelerle görüldüğü de çok önemlidir. Bu nedenle gördüğünüz rüyada bir anlam bütünlüğü oluşturun. Rüyayı yarım hatırlamak bu anlam bütünlüğünü bozar. Bu nedenle çocuğunuza araba çarpmasını görürken hangi nesneler ile gördüğünüze dikkat edin. Çünkü önemli gibi görünen şeyler önemsiz, önemsiz gibi görünen nesneler önemli olabilir. Mesela görülen renkler çok önemlidir. Hayır yada şer olduğunu belirtir.

Rüyada çocuğuna beyaz bir araba çarptığını gören kişi, çok hayırlı bir haber alır. Büyük bir mirasa konar. Sıkıntılarında feraha kavuşur. Maddi ve manevi bir çok darlıktan kurtulur. Uzaktan gelecek olan bir haber ile hayırlı olaylar gerçekleşmeye başlar ve hayatı olumlu derecede değişir. Beyaz saflığın, temizliğin, aydınlığın simgesidir. Beyaz bir arabanın çocuğuna çarptığını görmek, çocuğunun güzel ahlakına, iyi huyuna da işaret eder.

Rüyada çocuğuna küçük bir araba çarpması ve daha sonra çocuğa hiç bir şey olmaması, çocuğun iyi bir geleceğe sahip olacağına işaret eder.

Ailesi ile olan bağlarının daha çok güçleneceğine ve güven duygusunun pekişeceğine işaret eder. Rüyada çocuğuna büyük bir araba çarptığını gören ve çocuğun arabadan dolayı yaralandığını gören kişi, çocuğun öz güveni olmadığına, kendini başarısız hissettiğine işaret eder. Rüyada siyah bir arabanın çocuğuna çarptığını gören kişi, çocuğunun geleceği ile ilgili uzaktan çok yakında iyi bir haber alacağına işaret eder. Bu haber ile çocuğunun iyi bir geleceği olacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunu araba çarptığını görmek rüyada görülen araba çarpması kimi zaman hayır ve mutluluk, kimi zamanda şer ve kötülüğe işaret eder. Bunun için önemli olan nesneler ile olan bağlantısıdır. Bazende çocuklarına aşırı düşkün anne ve babaların rüyada gördükleri bilinç altı baskılarıdır. Bilinç altında çocuğuna zarar gelmesinden korkan anne ve babalar rüyalarında çocuklarına bir zarar geldiğini görürler. Bu duyguyu bastırmaları zaman alır. Rüyada çocuğuna araba çarptığını gören kişi arabanın rengi açık renkli ise, mutlu olacağına, sıkıntıya düşmeyeceğine ve her şeyin kendi istediği gibi olacağına işaret eder. Kırmızı renkli bir arabanın çarptığını gören kişi çok başarılı olacağına güven duygusunun artacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4796