Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğun Kustuğunu Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada çocuğun kustuğunu görmek, rüya sahibinin içinde sakladığı bir türlü dışa vuramadığı sırların olduğuna işaret eder. Bunları hiç düşünmediği bir anda açıklamasına, sırları açığa vurmasına delalet eder. Kişinin bildikleri nedeniyle davranışlarında bile sükunet hakim olur. Çünkü bunları söylemek, ifşa etmek her şeyi bir anda değiştirebilir. Bu yüzden en uygun zamanı kolladığı söylenebilir. Bir çocuğun masumiyetinde bildiklerini bir anda ortaya koyacaktır. Bu gizemli sırların ne olduğu hakkında da rüya ip uçları verecektir.

Rüyada çocuğun kustuğunu görmek, rüya sahibinin çocuğu tanıması ya da tanımamasıyla da farklı tabir edilir. Eğer tanıdığı bir çocuk ise, sakladığı sırlar yakın olarak tanıdığı kişileri ilgilendirir. Eğer tanımadığı bir çocuğun kustuğunu görüyorsa, bildikleri toplumu ilgilendiren konulardır. Bu iş çevresiyle alakalı olabilir, yaşadığı semtteki kişilerle alakalı olabilir. Bu yüzden rüyayı doğru tabir etmek gerekir.

Rüyayı gören kişinin son derece güvenilir biri olduğuna da tabir edilir. Bu kişilere her zaman güvenebilirsiniz. Bunlar çevresine faydalı, onun bunun arkasından dedikodu yapmayan, kuyu kazmayan karakterde olurlar. Ancak tek sorunları sakladıkları sırlarıyla kendileri huzursuz olur. Bunları istemeden de olsa dışa vurma korkusu yaşarlar. Bu nedenle kendilerini sıkar, hata yapmamak için daha hassas olurlar. Toplum içine girmeye bile çekinebilirler. Fakat daima sevilen kişi olurlar ve her yere davet alırlar. Bildiklerini ifşa etmesi halinde dost kaybedeceklerini, arkadaşlarının ondan uzaklaşacağını düşünür, bundan huzursuz olurlar. Bilmezler ki kendileri ne kadar fedakarlıkta bulunuyor, insanlığa nasıl faydalı oluyorlar. Bu rüyayı görenler böyle tereddütler yaşamasın. Başkalarının kusurlarını, sırlarını dışa vurmak marifet değildir. Bunları mümkün olduğunca saklamak ve sadece faydalı olacaksa dışa vurmaları doğrudur.

Bu rüya bazı yorumcular tarafından kişinin içindeki cevherin açığa çıkması olarak tabir edilmiştir. Rüyayı görenlerin girişimci ruhu, başarılı kişiliği sayesinde iyi yerlere geleceği ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlar yapılmıştır. Bu rüyayı görenler zorluk çektikleri işlerini daha kolay halledecek, mahkemede olan anlaşmazlıklarını en kısa sürede çözümleyeceklerdir. Elde edecekleri kazançlar sayesinde yeni malların sahibi olacaklar, bir anda yaşamında bereketin olduğuna şahit olacaklardır.

Çocuğun kusarak etrafı kirletmesi ne kadar fazla olursa kişinin kazançları da fazla olacaktır. Tanımadığı bir ortamda, tanımadığı bir çocuğun kusmasını görmek ise, rüya sahibinin yeni tanışacağı kişilerden menfaat göreceği şeklinde tabir edilir. Tanıdık ortam ve tanıdık çocuğun kusması da rüya sahibinin kazanç sağlayacağı kişiler arasında olduğuna tabir edilir. Bu rüya genel anlamda hayırlı sayılır. Maddi ve manevi faydalar açısından tabirleri vardır. Bu yüzden yaşamınıza uyan tabirleri dikkate almalısınız.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2937