Rüya tabiri ara

Rüyada Çocuğun Balkondan Düşmesi

Mart 28, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çocuğun balkondan düşmesi, görülen rüyanın hayır ile düşünülmesi edilmesi gerekir. Rüyada balkon görülmesi hayırlı değildir. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılara, iş ve aile hayatında yaşanacak kötü haberlere tabir edilir. Balkon görülmesi genellikle rüyayı gören kişinin yaşayacağı ayrılık anlamında tabir edilir. Rüyada çocuğun balkondan düşmesi, rüya gören kişi bekar ve sevgilisi bulunuyor ise yakın zamanda sevgilisinden ayrılacağına tabir edilir. Ayrıca rüyada balkondan çocuğun düşmesi elinde bulunan imkanları kaybedeceğine, iş hayatında yaşanacak kayıplara, bunlar sonucunda yaşayacağı üzüntüler sebebiyle manevi anlamda çöküşe dalalet eder.

Çocuk ölmüş ise sıkıntılarının daha fazla artacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişiyi evli ve çocuğu bulunuyor ise çocuğuna karşı dikkat etmesi gerektiğine yakın zamanda çocuğu ile ilgili alacağı haberlerden dolayı büyük pişmanlıklar duyacağına alamet eder. Rüyada çocuğun balkondan düşmesi, ayrıca çocuk okula gidiyor ise yakında girmiş olduğu sınavdan dolayı olumsuz haber alınacağına alamet eder. Bu sebepten dolayı çocuktan beklentilerin çok olması nedeniyle yaşayacakları üzüntülerin artacağına tabir edilir.

Genellikle balkon görülmesi ayrılık haberi olarak alamet eder. Çocuğun balkondan düşmesi kişinin yaşayacağı kötü haber olarak tabir edilmiştir. Rüyada kişinin balkonda çocuk görmesi yaptığı işlerden dolayı yaşadığı manevi anlamda huzursuzluğa işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kötü niyetli kişilere, yakınlarından göreceği büyük zararlara alamet eder. Bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişilere dikkat etmesi gerektiğine, bu kişilerin kendisine karşı beslediği kötü niyet sebebiyle vereceği kararları etrafındakilerle paylaşmaması anlamında işaret eder.

Rüyayı gören kişinin çocuğu var ise onunla ilgili yaşanacak sıkıntılara alamet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin kendi hayatı ile ilgili konularda başkalarının vereceği fitneden dolayı işlerinin yolunda gitmeyeceğine alamet eder. Bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin temkinli davranması gerektiğine alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1405