Rüya tabiri ara

Rüyada çoban görmek

Ocak 31, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çoban görmek

Rüyada çoban görmek, çok mala ve zenginliğe işarettir. Rüyada çoban görmek, genellikle iyi ve mutlu bir haberi anlatır.nRüyada çoban görmek, halkın büyüklerinden olan bir kimseye işaret eder. Rüyada çoban görmek, şanın yüceliğine insaf ve adaletle halka hükmetmeye yorumlanır.nRüyada bir çoban görmek içimizdeki sevgi gücünü, ruhun bütün parçalarını denetleyebilen ve birleştirebilen gücü simgeleyebilir. Rüyada çoban görmek, öğretmene, sultanın emri ile memur olana ve hâkime delalettir. Rüyada bir çoban görmek, hayra yorumlanır. İnsanları doğru yola sevk eden, güzel ahlaklı kimseye, rızkın genişlemesine, fakirlikten kurtulmaya işarettir.

İmam Nablusi’ye göre; Rüyada çoban görmek, Velayettir.

Rüyada çoban olduğunu görmek

Rüyada çoban olduğunu görmek, rızkınız ve kısmetiniz açık. Rüyada çobanlık ettiğini gör­mek, helal kazanç elde etmeye ve mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada koyun otlatan çoban görmek

Rüyada koyun otlatan çoban görmek, ektiğinizi biçeceksiniz. Ne yaparsanız karşılığı olacak. Attığınız adımdan, yaptığınız projeden menfaat sağlayacaksınız.

Rüyada sığır çobanı görmek

Rüyada sığır çobanı görmek, rızkı­nızın hububat ve meyvelerden geleceğine işaret eder. Bazen bu rüya eğlenceye işaret eder.

Rüyada domuz çobanı görmek

Rüyada domuz çobanı görmek, hayra yorulmaz. Dinden uzaklaşmaya, çevrenizde inançsız kimselerin olduğuna ve sizinde onlara uyduğunuza işaret eder.

Rüyada bir çobanla konuşmak

Rüyada bir çoban ile konuşmak, iş başvuruları yapacağınıza, yeniliklere işaret eder.

Rüyada domuz gütmek

Rüyada domuz gütmek, sıkıntı ve sorunlar yaşayacağınıza, belaya işaret eder.

Rüyada ço­ban olup hayvan sürüleri gütmek

İbn-i Sirin’e göre; Rüyada ço­ban olduğunu ve hayvan sürüleri gütmek, rüya sahibinin memuriyete gireceğine işaret eder.

Rüyada sürülerini otlatırken bir ağaca dayanıp kaval çalmak

Rüyada sürülerini otlatırken bir ağaca dayanıp kaval çaldığını görmek, Hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğiniz bir şekilde servet elde edecek, mirasa konacaksınız. Bazen beklenmedik bir kimseden yarım göreceğinize işaret eder.

Rüyada bir çobanın çaldığı kavalı dinlediğini görmek

Rüyada bir çobanın çaldığı kavalı dinlediğini görmek, ölümünü beklemediği bir kimsenin ani ölümünden dolayı onun mirasına konar.

Rüyada koyun çobanlığı yapmak

Rüyada koyun çobanlığı yaptığını görmek, hayır ve menfaate nail olur.

Rüyada at çobanlığı yapmak

Rüyada beygir çobanlığı yaptığını görmek, memuriyete işaret eder.

Rüyada kısrak çobanlığı yapmak

Rüyada kısrak çobanlığı yaptığını görmek, şanınız duyulacak. Memuriyete işaret eder.

Rüyada merkep (eşek) çobanlığı yapmak

Rüyada merkep çobanlığı yaptığını görmek, şeref ve talih düzgünlüğüne yorumlanır. Şansın yaver gittiğine, kısmetin açık olduğuna işaret eder. Rüyada eşek çobanlığı yaptığını görmek, berekete ve hacca gitmeye nail olur.

Rüyada öküz (sığır) çobanlığı yapmak

Rüyada öküz çobanlığı yaptığını görmek, senenin bolluk ve bereketli geçeceğine işaret eder.

Rüyada deve çobanlığı yapmak

Rüyada deve çobanlığı yaptığını görmek, kimse için din ve takvada üstünlüğe, hacca delalet eder. Bolluğa ve başarıya işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4527

Rüya Sitesi Linkleri