Rüya tabiri ara

Cover Image

Civciv

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada civciv görmek, civciv rüyası kolay kazanılmış mala, başarı ve mutluluğa, mevki ve makama, hayatınıza renk katmaya yorumlanır. Rüyasında civciv gören kimseler, maddi anlamda bağlılığı olmadığı gibi manevi olarak ta hayatlarını dolu doluya yaşama şansına nail olurlar. Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek, yaşanılan hayata renk getirmeye, sosyalleşmeye, farklı etkinliklerde yer almaya, huzur ve rahatlığa delalet eder. Yumurtadan civciv çıkması aynı zaman da bolluk bereket ve kısmete yorulur. Hayırlı haber şeklinde de yorumlanan civciv rüyası bebek şeklinde müjdelendiği gibi özellikle evli kimselerin sevinecekleri haberle karşılaşacaklarını işaret eder. Rüyada civciv görmek, renge bağlı olarak yorumlanmadığı gibi görülen her civciv hayırlı haber anlamını taşır. Rüyada kümeste ve bahçede civciv görmek, el açıklığına, ihtiyacı olan kimselere manevi yardımda bulunmaya, vicdanen kendinizi huzurlu hissetmenize ifade edilir. Rüyada birden fazla civciv görmek, birbirinden güzel ve övgü dolu haberler almaya, ağız tadınızın yerine gelmesine, yaptığınız bir çok işi başarıyla yerine getirmeye sembol edilir. Bu rüya kişinin olumlu düşünceleri ile topluma her daim ayna olarak her kes tarafından sevilip sayılacağına yorumlanır.

Rüyada Civciv Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada civciv görmek, hayırlı ve bereketli işlerin başlangıcı olan civciv rüyası, yeni nasip kapılarına, müjdeye, helal kazanca, zahmetsiz kazanılan mallara işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, kalbi ve vicdanları temiz, iyilik yapmayı seven, elleri açık, iyimser kimselerdir. Rüyada civciv görmek, kimi zaman da darlıktan ferahlığa yükselmeye, çektiğiniz sıkıntıların son bulacağına, bir çok konuda rahat yüzü göreceğinize ifade edilir.

Rüyada Yumurtadan Çıkmış Civciv Görmek

Rüyada yumurtadan çıkmış civciv görmek, bu rüya yeni nasip kapılarına, iş hayatına, hayallerinize yönelik adımlar atmaya yorumlanır. Evli kişilerin bu rüyayı görmeleri evlat müjdesi le müjdelenerek yakın zaman da muratlarına ereceklerini işaret eder. Rüyada yumurtadan çıkmış civciv görmek, aynı zaman da kısmete, evliliğe, hayırlı yola delalet eder.

Rüyada Civciv Ölüsü Görmek

Rüyada civciv ölüsü görmek, hayal kırıklığı şeklinde anlam içeren rüya umut edilerek girilen işlerde başarısızlığa sürüklenerek kazancınızın yok olacağına yorumlanır. Rüyasında civciv ölüsü gören kimseler, birbirinden çok uğursuz olaylarla karşı karşıya kalarak çaresizliğe düşerler.

Rüyada Sarı Civciv Görmek

Rüyada sarı civciv görmek, hayırlı haber ve keramet şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin temiz amele sahip olup manevi değerlerine verdiği önem sayesinde hayatı huzur ve sakinlik içinde geçireceğine işaret edilir.

Rüyada Civciv Sevmek

Rüyada civciv sevmek, son derece hayırlı ve güzel rüyadır. Bu rüya, hayır ve berekete, müjdeli habere, elinizin bollaşmasına, rızk ta bolluğa yükselmeye yorumlanır. Rüyada civciv sevmek, aynı zaman da keyfinizin yerine gelmesine, rahatlığa ermeye, neşeli haberler almaya sembol edilir.

Rüyada Civciv Kovalamak

Rüyada civciv kovalamak, rızkın peşinden koşmaya, kendiniz ve aileniz için daha yaşanılır hayata ulaşmak için çaba sarf etmek şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaşam düzeylerini daha kaliteli hale getirmek adına her türlü etkinliğe başvurarak bir çok fırsatı lehlerine çevirirler.

Rüyada Civciv Kesmek

Rüyada civciv kesmek, bu rüya aileler arasında tartışmaya, birlik ve beraberliğin dağılmasına, size zıt gelen bir olay karşısında düzeninizi bozmaya yorumlanır. Rüyasında civciv kestiğini gören kişi ya da kişiler, haram mala yol açacak durumların içine sürüklenerek yaşamlarını daha kötü hale sürüklerler.

Rüyada Civciv Satmak

Rüyada civciv satmak, bu rüya helal kazanca, zahmet ve zorluk çekilerek yapılan işlere, kimseye muhtaç olmadan yaşanılan hayata sembol edilir. Rüyada civciv satmak, bazen de bilginiz dışında olmadığınız işlerde boy göstereceğinize, ilerde zarara uğramaya sebebiyet vereceğinize, elinizden çıkacak mala dalalet edilir.

Rüyada Civciv Pisliği Görmek

Rüyada civciv pisliği görmek, civciv pisliği rüyası gelecekte bir çok başarılı işlere imza atmaya, yaptığınız işlerin er ya da geç karşılığını görmeye, başarıya ve selamete yorumlanır. Rüyada civciv pisliği görmek, bazen de kötü habere, hakkınızda atılacak iftiralara, toplum gözünde dışlanmaya sembol edilir.

Rüyada Civciv Tüyü Görmek

Rüyada civciv tüyü görmek, şans ve berekete, talih ve kısmete, başarılı hayata, elinizin genişlemesine, kendinizle barışık olmaya yorumlanır. Rüyada civciv tüyü görmek, bazen de çevrede bir çok insan tarafından sevilmeye, saygınlık kazanmaya, yaptığınız işlerle örnek teşkil etmeye sembol edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5785