Rüyada çis kokmak

Rüyada çis kokmak üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına, alim insanlardan sayılacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, tabir edilir.

Ayrıca rüyada çis kokmak kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, evliliğinin istediği gibi çıkmayacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına, geleceğinin parlak, rızıksız kalacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, işaret eder.

Dini olarak rüyada çis kokmak kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine, kısmetin kapanacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, tüm hastalıklarını, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, tabir olunur.

Psikolojik olarak rüyada çis kokmak daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, yerlerdende kıvılcım sıçrıyor. Siyah bir goril insanların alış veriş yaptıgı yere gelip gördügü içi dolu çöp poşetlerini aldıgı gibi yutuyor. Ben içimden görilin çöpleri yedigini görünce bundan zarar gelmez diyorum.o sırada bir çocuk elindeki demir söpayı gorile fırlatınca göril kızıp saldırıyor ve insanlar paniklemeye başlıyor. Ben gidip anneme anlatıyorum.Annem kardeşin inşaAllah düzelicek, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, yorumlanır.

Yayım tarihi
Ç olarak sınıflandırılmış , ile etiketlenmiş

Yorum Gönderin

Rüyanızı yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Rüyanız kısa süre içinde yorumlanacaktır