Rüya tabiri ara

Rüyada Çirkin Bebek Görmek

Nisan 7, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır dünyada hayalini kurduğu bir yaşantıya, bol ve bereketli kazançlara, iyi ve rahat günlere, hayatla ilgili rızkının artacağına halk arasında inanılır. Rüyada çirkin bebek görmek, hayatta olmasını çok istediği bir işin gerçekleşeceğine, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, kolaylıkla iş hayatında kazanılacak para olarak da halk arasında geniş bir görüş yaygındır. Halk arasında başka bir görüşte rüyada çirkin bebek görmek, hayatta karşısına problemler çıkacağın, bir çeşit sahtekarlıklara şahit olacağına, duygusal olarak üzüntüye ve maddi kaynaklarında zarar edeceği şeklinde de bir çeşit görüşler vardır. Olumlu görüşlerden biri, uzun zamandır beklenilen bir ganimete, zorluklar karşısında helal kazanılacak paraya, ileriki zaman içinde daha çok kazanca ve iş hayatında yüksek makamlara ulaşacağı şeklinde rivayetler de vardır.

Rüyada çirkin bebek doğurduğunu görmek,

Rüyayı gören kimsenin hayattaki uzun zamandır uğraştığı işler karşısında mutlu ve olumlu haberler alamayacağı yönünde halk arasında yorumlanır. Rüyada bebek görmek genellikle iyi, hayırla anılan rüyalar arasında olduğu söylenir. Rüyada görülen bebek sevinç ve mutluluğu temsil eder. Ayrıca rüyada cılız, sıska ve çirkin bebek görmek, rüyayı gören kişinin dünya hayatında kötü bir haber alacağı ve dedikodularının yapılacağı anlamı da çıkar. Halk arasında bir diğer görüş ise, rüyada görülen yeni doğmuş çirkin bir bebek yakın zamanda hayatta farklı çeşitlerde başınıza bazı sıkıntılar gelebileceğine lakin bu sıkıntıların ardından hayatınızda neşe dolu haberler ve neşe dolu günlerin de sizi beklediğinin habercisi olarak da halk arasında yorumlanır. Rüyada başkasının bir çirkin bebek doğurduğunu görüyorsanız, eşinizden boşanacağınıza işaret, maddiyatla ilgili durumunuz kötüyse kısmetleriniz artacağına ve para durumunuzun iyileşeceğine, maddi olanaklarınız iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, yabancı ülkede iseniz vatanınıza geri döneceğine işaret eder.

Rüyada çirkin bebek emzirdiğini görmek,

Rüyada çirkin bebek emzirmek, hayatta bazı kayıplarınızın olabileceğine, bu gibi konularda çok dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca etrafınızdaki kişilere karşı çok dikkatli olmalısınız. Yakınınızda bulunan çeşitli kişiler bilerek veya bilmeyerek size ve ailenize zararı dokunacak şeyler yapabilir bunlar karşısında çok dikkatli olmalısınız. Böyle kişilerden kötülük görebilirsiniz. Kendinizi mümkün olabildiğince kadar etrafınızdaki kişilerden korumaya çalışmalısınız. Rüyanızda çirkin bir bebeğin ağladığını görüyorsanız, bu rüya geçmişte işlemiş olduğunuz günahlardan dolayı vicdanınızın pişmanlık duyup sizin tövbe etmeniz gerektiğini söylemektedir. Ağlayan bir bebek ile ilgili farklı bir yorum ise, duygusal olarak ihtiyacınız olan şeyler olabilir ve etrafınızdaki insanların ilgisi ve sevgilerini daha çok görmek istiyor veya daha çok insanlar tarafından takdir görmek istiyor olabilirsiniz. Eğer rüyanızda ağlayan bir bebeği susturmaya çalışıyorsanız, bu rüya size iş hayatınızda çeşitli gelişmelerin olabileceğine ve bu gelişmeler için daha çok çaba harcayacağınıza işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2657