Rüya tabiri ara

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çıplak Kadın Görmek, genellikle hayra yorulmadığı bilinmektedir. Rüyada çıplak görülen kadın eğer tanınıyor ise kişinin kendi ile alakalı bir tür arınma ya da gizli bir niyetinizin ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca yine rüyasında tanıdık bir kadının çıplak görülmesi aile içerisinde her hangi bir ayrılık durum olacağı ve aile içerisinde sıkıntılar yaşanacağı anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda sürekli bahsedilen olumsuz durumların dışında iyi yönde manevi bir değişimde rüya sahibi tarafından olacağı da bahsedilmektedir. Ayrıca rüyada çıplak kadın görmek çok çeşitli ve değişik konular ve anlamlar içermektedir.

Görülen çıplak kadın için ortada herhangi bir nefis durumu söz konusu olmamalıdır. Kısaca rüyada cinsel içerik içeren durumun görülen rüyada çok fazla yer kaplamaması gereklidir. Eğer bu bahsetmiş olduğumuz konu içeri rüyada fazla yok ise bu tür rüyalar çok daha derinlikli olarak ele alınmaktadır. Bu tür rüyaların hayra yorulmadığından bahsetmiştir. Bu rüyayı gören ve rüyada görülen kişinin hayatında çok kötü olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyasında çıplak kadın görenin ailesi ile çeşitli sorunlar yaşayacağı ve aynı şekilde rüyasında gördüğü kişininde ailesi ile bir takım sorunlar yaşayacağı ve anlaşmazlıklar çıkacağı anlamına da gelmektedir.

Görülen rüyada kişinin çıplak olarak gördüğü kişi yada kişiler, eğer aile ve yakın akrabalarından ise rüyanın asla hayra yorulmadığı anlamındadır. Özellikle rüyasında çıplak gördüğü kadın yaşlı ise bu yaşlı kadının öleceği anlamına gelmektedir. Eğer rüyasında genç bir kadını çıplak gören kişi bu durumda görülen rüyada o gördüğü genç kadının bir takım cesaret ve cüretkar gerektiren bir iş yapacağı yada kalkışacağı ve iş sonunda çevresinde bulunan insanlar tarafından dedikodusu ve bir takım sözler çıkacağı anlamındadır. Yani rüyasında genç bir kadının çıplak görülmesi diğer konularda olduğu gibi çokta korkunç olmadığı anlamı taşımaktadır. Son olarak rüyasında hiç tanımadığı bir kadını çıplak görmesi ise rüya sahibi üzerinden değerlendirilerek yapmak istediği ve ya yapacağı bir işten dolayı aile, akraba ve arkadaşları tarafından onaylanmayacağı ve kabul görmeyeceği anlamı bulacağına işaret edilmektedir.

Hiç tanımadığı bir kadını çıplak görmesi, yaşanacak olduğunuz yeni bir döneme ve manevi anlamda yenilik, arınma ve değişiklik yaşanacağı anlamı söz konusu edilmektedir. Ayrıca rüya sahibinin gizlediği hislerinin ortaya çıkacağı ve bu hislerin paylaşılacağı anlamına işaret edilmektedir. Rüyada çıplak kadın görmek herhangi bir suç ve töhmet altında kalan kimsenin bu durumdan kurtulacağı kederli, üzüntülü ve sıkıntılı hayatından kurtulacağı ve sevince, feraha ulaşacağı anlamına da gelmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3476