Rüya tabiri ara

Rüyada Çıplak Görmek Çıplak Olmak

Kasım 20, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Çıplak Görmek birçok tabir bulan bir rüyadır. Rüyanın tabiri için ise rüya içeriğine dikkat etmek gerekmektedir. İbadetlerini yerine getiren kişinin rüyasında kendisini çıplak olarak görmesi hayırsever bir kişi olduğuna işaret eder. Buna karşılık olarak da kişinin kendisini çıplak olarak rüyada görmesi sıkıntı keder içerisinde yaşamaya dikkat çekmektedir. Sıkıntı içerisinde olan bir kişiyi rüyada çıplak olarak görmek sıkıntılarından kederinden arınmasına yorumlanır.

Çıplak Olmak Bir kadının rüyasında kocasını çıplak olarak görmesi eşiyle sıkıntılar yaşayacağına ve ayrılık yaşayacağına delalet eder. Kirmani (r.a.) rüyada çıplak görmek ile ilgili olarak sıkıntı ve kedere işaret edeceğini buyurmuştur. İmam Nablusi (r.a.) bu rüya için gönül ferahlığına delalet ettiği yönünde yorumda bulunmuştur.

Çıplak Kalmak Bir kadın rüyasında kendisini çıplak olarak görürse üzüntülü durumların içerisine düşeceğine, halk içerisinde rezillik yaşayacağına yorumlanmıştır. Ancak kadın çevreden iyi haliyle bilinen bir kadın ise rüya tam tersi hayra yorumlanır ve Allah katında affedileceğini gösterir. Rüyasında abdest almak gibi hayır bir iş için soyunup çıplak kaldığının görülmesi hayır olarak, günaha dayanan bir iş ise dünya menfaati sahibi olmaya ahiret kaybına delalet etmektedir.

Rüyada çıplak kadın görmek rüya sahibinin hoş karşılanmayacak bir şey yapması sonucunda utanç yaşayacağı, sıkıntı içerisine gireceği yönünde tabir edilir. Rüyada çıplak kız görmek, İmam Cafer-i Sadık (r.a.) çıplaklığın salihler için hayır bozguncular için şer olduğunu buyurmuştur. İbn-i Sirin (r.a.) rüyada çıplak olduğunu görmek konusunda hacca gitmeyi istemek yönünde tabirde bulunmuştur.

Rüyada çıplak erkek görmek maddi sıkıntılardan kurtulma, sıkıntılı kederli günler yaşama olarak yorum bulur. Salih niyetli bir insan için bu rüyanın görülmesini hayır, salih olmayan bir kişi için bu rüyanın görülmesini ise şer olarak tabir etmiştir.

Rüyada başkasını çıplak görmek endişe ve üzüntülerden arınmaya, kalp kırıklığının son bulmasına işaret etmektedir. Maddi ve manevi zarar alınacağına, büyük bir borç altına girileceğine dikkat çeker.

Rüyada kocasını çıplak görmek eşiyle ayrılık yaşanacağına delalet eder. Rüyada çıplak kalındığında kimsenin kendisini fark etmiyor olması başka kişilerle rahat zaman geçirilemediğine işaret eder. Genellikle mevki ve makam sahibi kişilerce görüldüğü söylenir.

Rüyada toplum içinde çıplak kalmak psikolojik olarak etkilenme sonucu görüldüğüne yorumlanan bir rüyadır. Kendisini savunmasız hisseden kişinin güven duygusu az olan kişinin bu rüyayı gördüğü şeklinde yorumlanır.

Rüyada yarı çıplak olmak rüyasında mahrem yerlerin kapatılarak yarı çıplak olunması Allah katında affedileceği şeklinde tabir olunur. Yarı çıplak bir şekilde koşmak ise hak etmediği bir olaydan dolayı suçlanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada çıplak kaldığını görmek rüya sahibinin vücudu güzel ise maddi ve manevi olarak rahatlayacağına, karşıt olarak vücudu çirkin bir halde ise çok günaha delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3759