Rüya tabiri ara

Cover Image

Cinsiyet

Aralık 3, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cinsiyet görmek, cinsiyet rüyası son derece hayırlı ve güzel rüyadır. Kişinin mutlu ailevi yaşantısına, bolluk ve bereket içinde geçirdiği hayatına işaret eder. Bu rüya kazanç ve kısmet kapılarında artışa, mal varlığının genişlemesine, ticarette kazanılacak başarılara yorumlanır. Rüyasında cinsiyet gören kimseler, refah düzeyi geniş, hayatı güzel yanlarıyla yaşamış, kazandığı her türlü değerlerinin kıymetini bilmiş kişilerdir. Cinsiyet rüyası, bazen de mevki ve makama, yönetici kimselere, iş hayatınızda yükselmenize imkan sunacak fırsatlar yakalamaya delalet edilir. Rüyada cinsiyet hamilelikte bebeğin cinsiyetin, görmek, hamile kimseler müjdeye işaret olan rüya heyecanla beklenilen günlerin yaklaşarak meraklı bekleyişin yerini sevincin ve mutluluğun alacağını işaret eder. Hamile kimseler için bu rüya aynı zaman da haneye katılacak üyeye, özellikle bebek özlemi çeken kimselerin muratlarına nail olacaklarını işaret eder. Rüyada cinsiyet görmek, bazen de hak ve eşitliğe, olaylara ve durumlara tarafsızca  yaklaşmaya, yaptığınız işlerle kendiniz dışında bir çok kimseye de yol gösterici rol almaya sembol edilir.

 Rüyada Cinsiyet Değiştirmek

Rüyada cinsiyet değiştirmek, bu rüya normal ve sıradan giden yaşantınızı bambaşka boyutlara taşıyarak içinizde bulunduğunuz durumdan tamamen sıyrılma noktasına geleceğinize işaret eder. Rüyasında cinsiyet değiştirdiğini gören kimseler, hayatlarını yakından ilgilendirecek önemli bir kararı verme noktasına giderek hem kendilerini hem de sevdiği yakınlarını heyecana sürüklerler.

Rüyada Cinsiyet Değiştirmiş Birini Görmek

Rüyada cinsiyet değiştirmiş birini görmek, bu rüya özellikle hayatını sıradan ve sakin sürdüren kimselerin anlık olarak yaşantılarında gerçekleşecek olaylara işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, hayata karşı daima olumlu ve güzel şeyler düşünen, davranışları ile hem kendisini hem de çevresini eğlenceli kılan kimselerdir. Rüyada cinsiyet değiştirmiş birini görmek, bazende o kimse hakkında yapılan kötümser söylemlere maruz kalmaya, kendinizi o kişiye karşı suçlu gibi hissetmeye ifade edilir.

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada erkek cinsiyet organı görmek,  gören kişi ya da kişiler için son derece hayırlı ve güzel olan rüya gören kimsenin her türlü maddi ve manevi rahatlığa ererek yüksek kazanç sağlayacağına yorumlanır. Rüyasında erkek cinsel organı gören kimse, övgü duyulacak başarılı bir çok işe imza attığı gibi birden fazla da sağlıklı evlada sahip olur. Rüyada erkek cinsel organının koptuğunu görmek, erkekliğin kurumasına, kendinize duyduğunuz güven duygusunu yitirmeye ifade edilir.

Rüyada Kadın Cinsiyet Organı Görmek

Rüyada kadın cinsiyet organı görmek, helal olmayan rızklara göz dikmeye, yanlış yollara sapmaya, hanenize kötülük verecek olaylara sebebiyet vermeye yorumlanır. Rüyasında kadın organı gören kimse, büyük günah çukurunun içine düşerek nasip kapısının yanı sıra Allah’a karşı da kulluk görevlerini yerine getirmemiş olur. Rüyada kadın organı görmek, aynı zaman da sık sık seyahatlere çıkmaya, haneden ve sevdiklerinizden ayrı zaman geçirerek çevrenizde yaşanan bir çok olaya vakıf kalmaya işaret edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6268