Rüya tabiri ara

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çıngıraklı yılan görmek çok hayra yorulmayan bir rüyadır ve bir tür uyarı niteliğindedir onun için bu rüyayı görenlerin son derece dikkatli olması gerekir. Zira bu rüyanın anlamı tam olarak şudur: Çevresinde bir takım hileli durumlar yaşayacağına, bundan dolayı bir takın sıkıntı ve sorunlar yaşayacağına, başındaki dertlerin eksik olmayacağına, çevresinde bolca düşman olacağına ve bu düşmanlardan bolca zarar göreceğine işaret eder. Eğer kişi rüyasında çıngıraklı yılan görülürse o zaman da kişi gerçek yaşamında adımlarını son derece düşünerek atmalı ve başına gelebilecek bir takım problemlere karşı ve düşmanlarına karşı önlem almalıdır. Çıngıraklı yılan rüyada ciddi tehlikelere işaret eder ve son derece kötü durumların olacağına işaret eder.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Sokması

Kişi eğer rüyasında kendisini çıngıraklı yılanın soktuğunu görür ise düşmanlarının kendisine zarar verecek adımlar atacağına ve başına büyük bir bela geleceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi iş yaşamında ciddi aksaklıklar yaşar ve hiçbir şey düşündüğü ve planladığı gibi gitmez. Ailesi bir biçimde dağılabilir ve kendisine dair büyük bir sır ortaya çıkabilir. O yüzden son derece dikkatli olmalıdır.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Öldürmek

Eğer kişi rüyasında çıngıraklı yılan öldürdüğünü görür ise bu hayra yorulan bir rüyadır zira bu rüyayı gören kişi düşmanlarına karşı zafer kazanır, son derece stratejik davranarak düşmanlarını alt edeceğine ve her türlü kötü durumu lehine çevireceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3590