Rüya tabiri ara

Cover Image

Cin Çarpması

Aralık 11, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada cin çarpması, hiçte hayırlı olmayan bu rüya kişinin doğru yoldan çıkarak nefsine yenik düşeceğine, rızkını haram yollarla elde ederek nasibini karartacağını yorumlanır. Rüyasında cin çarpması gören kimse, kurduğu yanlış dostlukları ve attığı yanlış adımlardan dolayı ilerde büyük pişmanlıklar yaşayarak tüm sevdiklerin, ve güzel olan geçmişini bir kenarda bırakır. Rüyada cin çarpması görmek, aynı zaman da hileye ve suçlamalara maruz kalmaya, iftiraya kurban gitmeye, ailevi olarak ta ayrılıkların yaşanmasına mail vermeye ifade edilir. Cin çarpmak, rüyası aynı zaman da Allah’a ve onun buyruklarını yok saymaya, şeytana kulluk ederek onun kötülüklerinden haz almaya tabir edilir.

Rüyada Cin Çarpması Diyanet?

Rüyada cin çarpması, günah işlemeye, yoldan çıkmaya, kötü alışkanlıklara, şeytana ve onun buyruklarına boyun eğmeye, kişinin sahip olduğu imanı körelteceği ne yorumlanır. Kişinin rüyasında cin çarpması görmesi, kendisi için yapılan yardımları yok sayarak sevdiklerine karşı hakaret içerici davranışlar sergileyeceğine işaret edilir. Cin çarpması rüyası aynı zaman da kötü niyetli kimselerle dostluk kurmaya, onların yolundan gitmeye, dini inancınızı aşağılayıcı davranışlara giderek rabbin size sunduğu güzel nimetleri görmezden geleceğinize ifade edilir.

Rüyada Cin Musallat Olması 

Rüyada cin musallat olması, bu rüya gören kişinin hırslarına yenik düşerek adaleti ve helal nasipleri görmezden geleceğine, bencilce duygularına yenik düşerek hayatını kötülüklerle sürdüreceğine yorumlanır. Rüyasında cinin musallat olduğunu gören kimse, büyük gaflete uğrayarak Allah’ın yasak kıldığı kötülüklerle maneviyatını düşünmeden yaşama semini yapar.

Rüyada Cinle Konuşmak  

Rüyada cinle konuşmak, bu rüya kişinin inatçı kişiliğe sahip olup bildiği haklı kıldığı davaların peşinde gideceğine, insanlarla sürekli tartışma içinde olup çevresindeki insanların gözünde değersiz hale geleceğine yorumlanır. Rüyasında cinle konuştuğunu gören kimse, aksi inatçı, vurdum duymaz, davranışları ile insanları kendisinden soğutan kimsedir.

Rüyada Cinle Cinsel İlişkiye Girmek  

Rüyada cinle cinsel ilişkiye girmek, kişi ya da kişiler için hayra işaret eden bu rüya kişinin hayırlı kimseyle hayatını birleştirerek sıcak yuvanın güzelliği içinde yaşantısını güzel kılacağına yorumlanır. Rüyada cinle cinsel ilişkiye girmek, aynı zaman da evli kimseler için helale göz dikmek yerine, haram olanı seçmeye, Allah’ın günah kıldığı kötülükleri yapmaya tabir edilir.

Rüyada Evde Cin Görmek  

Rüyada evde cin görmek, bu rüya kişinin hanesinde dolaşan sinsi düşmanlarına ve düşmanlarından gelecek olan kötülüklere yorumlanır. Rüyasında hanesinde cin gören kimse, hane halkıyla tartışma konusu yaşayacak durumlara gelerek aile içi tartışmaların ortasında kalacaktır. Rüyada evde cin görmek, bazen de mal kaybı yaşamaya, nasibin kapanmasına, günaha girmeye ifade edilir.

Rüyada Cinden Korkmak  

Rüyada cinden korkmak, bu rüya kişinin şifa bularak yüzünün güleceği hayırlı dualar dileyeceğine yorumlanır. Rüyasında cinden korktuğunu gören kimse, Allah’a sığınarak ondan başka kudretin olmadığı kanısını her anlamda yerine getirir. Rüyada cinden korkmak, aynı zaman da hayırların en güzelin nail olmaya, tövbe kapısını aralamaya, hayırlı nasiplere ermeye ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada cin çarpması, yoldan sapmaya, kötülüğe bulaşmaya, rızkı keserek kişinin hayatını her anlamda karartacağını yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5958