Rüya tabiri ara

Rüyada Çilek Yemek

Mart 20, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Çilek Yemek, Rüya sahibinin özel hayatındaki önemli gelişmelere ,mutluluğu bulacağına, sevgisine karşılık alacağına tefsir edilir.Rüya sahibinin kısmetinin açılacağı anlamına da gelmektedir.Rüyasında çilek yediğini gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, istediği aile hayatına kavuşacağına dalalet eder.Rüya sahibinin huzura ve saadete erişeceği de rivayet edilmektedir.Rüyasında başka birine çilek yedirdiğini görmek kişinin kendisi için özel duygular besleyen kimseye karşılık vereceğine yorumlanır.Rüyasında çilek yediğini gören kişinin özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik ve dayanışma içinde olacağına ,işinin gücünün rast gideceğine ve çevresiyle hoş bir muhabbet içinde olacağına rivayet edilir.Rüyada çilek yiyen kişinin hem maddi hem de manevi hayatında huzur bulmuş olur.Çevresindekilere karşı dik duran bir kimse anlamına da gelmektedir.

Rüyada Çürük Çilek Görmek, cimriliğe ,bereketsizliğe, israfa ve malın sadakasını vermemeye dalalet eder. Zayıf insanlara güvenmeye yahut hastalık anlamına gelir.Sonu olmayacak bir sevdaya tutulmaya ve sevdiklerinizden ayrılmaya delalet eder.Rüya sahibinin ihanete uğrayacağı anlamına da gelmektedir.Rüya da çürük çilek görmek ümitsizliğe ,ailesinden birisinin kendisine ihanet edeceği anlamına gelmektedir.Rüyada çürük çilek görmek bazı rivayetlere göre de kişinin yakın arkadaşının kendisi arkasında, kötü dedikodu çıkartarak çevresindekileri aleyhine kışkırtacağına delalet eder.

Rüyada Çilek Görmek, kişinin zarif ve şık olmasına tabir edilir. Rüya sahibinin, güzel günlere kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada görülen çilek genellikle evlilik hayatına tabir edilir. Rüya sahibinin evililik ve aşk hayatının yoluna gireceğine gerçek mutluluğu bulacağına tabir edilir.

Sıkıntılı günlerin yerini güzel günlere bırakacağı anlamına da gelmektedir.Mevsiminde görülen çilek sevinçtir. Ama çileğin olgun ve güzel olması gerekir. Bekar birinin çileği koparması bir süre sonra kısmetinin açılacağına yorumlanmaktadır. Rüyada olgunlaşmamış bir çilek görmek uzun süreli bir aşk hayatına ,bazende iş hayatında uzun süreli başarılara da yorumlanabilir.Bazı rüya tabircilerine göre de olgunlaşmamış çilek görmek kişinin karakter yapısında eksiklikler olduğu anlamına da gelmektedir .Rüyada çilek görmek dargın olduğu kişilerle barışacağına delalet eder.

Rüyada Çilek Toplamak, Rüya sahibi dalından topladığı çilekleri yerse kişinin evlatlarının hayırlı ve güzel olacağını tefsir eder.Rüya sahibinin kendisini çilek tarlasında olduğunu görmesi düşüncelerinin ve fikirlerinin olgunlaşacağına ,hedeflerine ve hayallerine çok kısa sürede kavuşacağına işaret etmektedir.Bu sayede sağlam ve güvenilir dostluklar kuracağına da rivayet edilir.Oturduğu yerden çilek topladığını gören kimse refah ve güzel bir hayat yaşar.Rüya sahibinin rüyada topladığı çilek kadar rızık sahibi olunacağı anlamına gelmektedir.Rüya sahibi tanıdığı bir kimse ile beraber çilek topluyorsa ortak bir iş yapacağı anlamına gelir .Manevi açıdan rüyada çilek toplamak Allah’ın o kimseye ihsanda ve berekette bulunacağına rivayet edilir.

Rüyada Çilek Satın Almak, Rüya sahibinin maddi külfet çektikten sonra hak edeceği toplu ve bereketli paraya,uğraşları sonunda kazandığı müjdeli haberlere tabir edilir.Rüyada çilek satın almak ,kişinin sabrını da temsil etmektedir.Rüya sahibinin sabırla beklediği,zahmetleri sonucunda kavuştuğu şan ve şerefe ,hak ettiği mutluluğa dalalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5233