Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada çilek görmek Ne Anlama Gelir? İslami Tabir

Şubat 5, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada çilek görmek genelde özel hayat ile tabir olunur. Kişinin özel hayatındaki tadına tuzuna ve huzura işaret eder. Aynı zamanda sıkıntılı, kötü günlerin ardından gelecek olan esenliğe, ferahlığa da dalalet eder. Rüyada çilek görmek şık ve zarif olmak manasına gelir. Çilek zamanında görülmüş olan olgun, kırmızı bir çilek müjdeli haber almaya işaret eder. Bir kadın rüyasında dalından çilek koparıp yediğini görürse çocukları güzel ve hayırlı olur.

Evli olmayan birisi dalından çilek koparıp yediğini gören kişinin ise karşısına hayırlı olan kısmet çıkacağına işaret eder.

Rüyasında çilek yediğini gören kişinin ise aşk ve evlilik hayatı huzur mutluluk içinde geçer, ağzının tadı hiç mi hiç bozulmaz.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Kişinin rüyada evde yapılmış olan çilek reçeli görmesi hayatında çok sevinçli bir gelişme olacağına işaret eder. Çilek reçeli huzur, sevinç, mutluluk gibi her anlamda güzelliklere yorulur. Bu rüyayı gören kişi iyi huyu sayesinde herkesin beğenisini kazanır.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek

Çilek ağacını görmek ağız tadına ve ferahlığa işaret eder. Bunun yanında kişinin rahat edeceği kıyafetler alıp giymesi anlamına gelir.

Rüyada Çilek Aldığını Görmek

Rüyasında çilek aldığını gören kişi sağlık sorunlarını yeneceğini, hastalığının tedavisini bularak şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek

Rüyasında çilek bahçesi gören kişinin hayallerine yani iç dünyasına işaret eder. Rüya sahibinin çilek bahçesini görmesi ise hayallerine kavuşacağı anlamına gelir.