Rüya tabiri ara

Rüyada Çikolatalı Pasta Yemek

Mayıs 27, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada çikolatalı pasta yemek ; kasvet, bohem ve sıkıntılı zamanlardan sonra kişinin, eğlenebileceği anın tadını çıkarabileceği ve mutluluğun anlamını bulabileceği bir döneme gireceğine delalet eder. Rüya sahibi uzun zamandan beridir saklı tuttuğu, açığa çıkarmadığı ve insanlara açmadığı benliğini yaşayabilecek ve hayatında az da olsa kendi olabilmeyi başaracaktır şeklinde yorulur. Ayrıca pasta yediğini gören çok kısa süreli bir yolculuğa çıkabilir ve çok kalmadan geri de dönebilir. Çünkü bu bir tatil veya ziyaret yolculuğu değildir. Kişi sağlık problemini çözmek, ailevi bir iç sıkıntı veya gönül ilişkisi için kısa vadeli bir yolculuk yapacaktır ve geri dönecektir şeklinde tabir edilir.

Rüyasında çikolatalı pasta gören kişi, rüyasını; karşısına çıkacak olan esmer tenli, güneş yanığı bakışlı ve deniz tuzu tadında bir dile sahip olacaktır. Karşılaşılan bu Zeus kişisi rüya sahibine nefes kesici, ayaklarının yerden kesileceği ve sonsuz hazlar yaşayacağı bir dönem sunacaktır. Rüya sahibinin gireceği bu döneme çok kendisini kaptırmamasını salık vermektedir alimlerimiz.

Alimlerce yapılan bir diğer yoruma göre; kişi sevdiğiyle çıktığı aşk yolculuğunu iş yolculuğuna dönüştürüp uzunca bir süre gittikleri yerde yaşayacaklarına delalet eder. Rüya sahibi bu yolculukla ilgili çok aşırı romantik beklentilere gireceğinden daha sonrasında yolculuğun seyrinin değişmesine alınmamalı ve fırsatları değerlendirmelidir. Girişeceği işlerde inanılmaz bir başarı da elde etmesi bunda etkendir.

Rüyada bir kişi pastadan yiyemediğini görürse; hayırlı bir rüya değildir. Eline geçecek fırsatları kaçıracağına, üzüleceğine ve mutsuz olacağınıza işaret eder. Rüyada yaptığınız pastadan yiyemediğinizi görmeniz; yaptığınız işlerin hayırsız bir şekilde sonuçlanacağına, zarar edeceğinize işaret eder.

Rüyada çikolatalı pasta yaptığını görmek gelecekle ilgili planlar yapmaya işaret eder. Rüyada pasta yediğini görmek çevrenizde sizi kıskanan ve çekemeyen insanlar olduğuna, rüyada düğün pastası görmek ve yemek uzun süredir peşinde olduğunuz kişiye ilanı aşk etmeye işaret eder. Rüyada pasta aldığını görmek yeni arkadaşlık ilişkileri kurmaya işaret eder.

Rüyada çikolatalı pasta almak; çevrenizdeki sizi seven ve arayan insanların çok olacağına işaret eder. Taze ve renkli bir pasta almak; mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir. Rüyada aldığı pastayı yere düşürmek; elinizden çıkacak mal veya paraya, kayba ve zarara işaret eder. Rüyada alınan pastanın bozulması; işlerinizin sekteye uğrayacağına, sürüncemede kalacağına ve sonuç alamayacağınıza işaret eder.

Rüyada çikolatalı pasta kesmek ve dağıtmak hayırlıdır. Rüya sahibinin eli açık, yardımsever ve çevresi tarafından sevilen bir kimse olduğuna işaret eder. Rüyada parça parça pasta dağıtmak; elinizdeki mal veya paranın azar azar elinizden çıkacağına ve zor duruma düşeceğinize işaret eder. Rüyada pasta dağıtmak; rüya sahibinin kendi malından veya parasından dağıtarak yardımda bulunacağı kimselerin olduğuna, bonkör bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada kreması çok bir pasta görmek; rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Rüyada görülen tatlı ve çeşitleri hayır ile yorumlanır. Pek yakında yeni bir ile tanışıp, aşık olacağınız anlamına gelir. Rüyada bekar bir kimsenin bol kremalı pasta görmesi; evlenmesine işaret eder. Rüyada evli ve yemesi; evdeki bereketin, huzur ve mutluluğun artması, tatlı muhabbete işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5057