Rüya tabiri ara

Rüyada Çığlık Atmak

Temmuz 8, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada çığlık atmak, kötülüğü ve şerri içeren bu rüya kişinin sağladığı başarılarını çekemeyen, kişiye her anlamda kötülük yapmaya çalışan kimselere yorumlanır. Rüyasında çığlık attığını gören kimseler özgürlüğe doğru yol açarak her türlü kötülüklerden uzak durur. Bu rüya aynı zaman da yolculuğa çıkmaya, mal mülk sahibi olmaya,servete nail olmaya ifade edilir.

Rüyada çığlık attığını görmek iyi bir haber ve mutluluk demektir. Rüyada çığlık atmak, sevince ve ferahlığa işarettir. Rüyada sevinçten çığlık atmak, refaha ve güzel bir şeye sahip olmaya, korkudan çığlık atmak zarara ve endişeye delalet eder.Rüyada bağırarak uyanmak, bu rüya kişinin ortak sorunlarını çözmek uğruna bir araya gelerek fikir çatışması içine düşeceklerine yorumlanır. Rüyasında bağırarak uyandığını gören kimse, kafasına taktığı kuşkuları ve korkularını yenmek uğruna savaş içine girerek bu savaşı yenmek uğruna mücadele verir.

Rüyada ağlayarak uyanmak, rüyanın aksini ifade eden bu rüya kişinin şansının ve kısmetinin açılarak başarı yolunda ilerleyeceğine yorumlanır. Kişinin rüyasında ağlayarak uyandığını görmesi, evlilik yolunda hayırlı adımlar atacağına, başarı yolunda önemli kararlar alacağına, yakın zaman da elde edeceği servetlerine tabir edilir.

Rüyada korkuyla uyanmak, hayal kırıklığı yaşamaya, mal varlığınızın hiç uğruna yok olmasına, başarısızlığa tabir edilir. Rüyasında korkuyla uyandığını gören kimse, duaları ve yaptıkları hayırları ile insanların gözlerinde değer kazanmış hayır sahibi kimselerdir. Rüyada korkuyla uyanmak, tövbe etmeye, kötülük yolundan ayrılmaya, hak edilen zaferlere nail olmaya ifade edilir.

Rüyada kabusla uyanmak, sevdiğiniz kimselerin başlarına gelecek musibetlere, kötülüklerin içinde boğulmalarına, rızklarını kesilmesine yorumlanır. Rüyasında kabusla uyandığını gören kimse, girdikleri işlerde başarısız olup hayal kırıklığı yaşarlar. Bu rüya aynı zamanda başı boş kimselerle dostluk kurmaya, düzenli giden hayatınızı altüst etmeye, değer sizce yaşamaya ifade edilir.

Bazı tabircilere göre, rüyada korkarak çığlık atmak, yaptığı zararlardan dolayı iflas edeceğine işarettir. Rüyada Çığlık atmak rüyayı gören kimse için genel olarak sevinç ve mutluluk demektir.

Rüyada Sevinçten Çığlık Atmak
Rüyada sevinçten çığlık atan birini görmek sevineceği bir haber almaya, rüya sahibi kendisi sevinçten çığlık atarsa umduğuna kavuşması anlamına gelmektedir.

Rüyada Çığlık Atamamak
Rüyada atamamak görmek, rüya görenin elinde malı kalmayacağını ve o kimsenin fakirliğinden dolayı borçlarını karşılamayacağına işarettir.

Rüyada Bağıramadığını Görmek
Rüyada Bağıramayan ve sesinin çıkmadığını gören kimse; af ve mağfirete uğrar ve muzaffer olur. Eğer buna lâyık ve ehil takımdan değilse bu rüyâ iyi değildir.

Rüyada Çığlık Sesi Duymak
Rüya sahibi için sıkıntı ve rezil olmaktır. Bir kadının çığlık sesini duymak rüyayı gören kimse insanlar arasında rüsva ve rezil olmasına, erkek çığlık sesi duymak sıkıntı ve kedere tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Çığlık Atarak Uyandığını Görmek
Rüyada çığlık atarak uyanan kimse için şöyle denilmiştir. Bu kimse halkın aleyhine bir iyilik, maddi menfaat ve yardım elde ettiği için halkın nefretine hedef olmaktır.

Rüyada Çığlık Atarak Ağlamak
Rüyada çığlık atarak ağlayan kimse için şöyle rivayet olunur, bu kimse bir iş diler ve işte başarı için çaba gösterir ise isteğine kavuşur denilmiştir.

Rüyada Çığlık Sesleri Duymak
Rüyada çığlıklar duymak korku ve endişeli bir döneme girmeye rüya sahibinin bir başkaları için duyduğu kuşku ve şüphelere delalet eder. Rüyada Çığlık sesleri duyan kimse üzüntü ve sıkıntı yaşar denilmiştir.

Rüyanı Anlat Yorumlayalım
İslami usullere göre diyanet ve İslami kaynaklara göre rüyanızın tabir olunmasını isterseniz, rüyanızı bu sayfanın alt bölümünde alakalı olduğunu düşündüğünüz şekilde anlatın ve sizin adınıza aynı gün rüyanızı, İslami rüya tabirleri ile yorumlayalım.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

578