Rüya tabiri ara

Rüyada Ciğer Yemek Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada ciğer yemek, rüya sahibi için kolay yoldan kazanılacak rızkı işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler adeta oturarak para kazanabilecekleri, söz sahibi olacakları, işi kendileri yapacaklarına başkalarına yaptırarak para kazanacakları bir mesleğe sahip olacaklar. Başkalarına işin yükünü yükleyerek, işten en iyi kazancı kendileri elde edecekler. Bu kişilerin yaşamında bolluk ve bereket hakim olacak, bu onların kişisel zekalarından kaynaklanacak. Rüyada ciğer yediğini gören bir kişi, mutlaka en kısa zamanda zengin olur. Bu yorum yorumcuların ortak tabirlerinden biridir.

Rüyada ciğer görmek, oldukça hayırlı ve rüya sahibine menfaat sağlayan bir rüyadır. Bu kişilerin yaşamının güzelliğine, kendisine nasip edilenlere işaret eder. Bu rüyayı görenler geçim derdine düşmeden yaşamını devam ettirecek, yaşamı boyunca her zaman mutlu olacağı gelişmelere şahit olacaklar. Rüyada ciğer pişirmek ve yemek ise, rüya sahibinin hazıra konmasına, çabalamadan fakat gerçekte hakkı olan bir mala, paraya sahip olmasına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler zorlanmadan kısa sürede zengin olabilecek, yaşamında bir eli balda, bir eli yağda olacak. Üstelik sahip olacağı zenginliği yaşam boyunca devam edecektir.

Rüyada ciğer yemek rüyayı gören bireyin makbul işlere kavuşmasına ve keyifli bir hayat sürmesine işaret eder. Düşünde ciğer gören bireyin sebep aile hayatı sebep meslek hayatı tam da aradığı benzeri gidecek ve kafasına takmasını gerektirecek tatsız vakalar yaşanmayacaktır. Rüya sahibi evinden işine, işinden evine keyifli ve durağan bir hayat geçirecek, işindeki ve ailesindeki huzur yardımıyla halinden en son derece hoşnut olacak demektir. Düşünde ciğer gören bireyin hayattan yana kocaman şikayetleri olmaz, yakınıp başkaldırı etmesine sebep olacak aksilikler yaşanmaz. Rüyada ciğer görülmesi rüyayı gören bireyin cevval ve mert bir kimse olduğuna deyim edilir.

Rüyada koyun ciğeri yemek ise, rüya sahibinin manevi olarak değerli olan şeylere sahip olmasına, servet elde etmesine ve mutlu olmasına tabir edilir. Bu kişiler yaşamlarının devamında elde ettikleriyle, aile bireylerine çok yüksek miktarda mal varlığı bırakacaktır. Ciğer sahip olunacak mal varlığına, parasal varlığa işaret eden önemli rüyalardan birisidir.

Rüyada ciğerci görmek, rüya sahibinin kudret ve güç elde etmesine, imanının güçlü olmasına işaret eder. Bu kişiler her türlü acıya katlanabilecek kadar metanetli, oldukça sabırlı ve hedeflerine ulaşma anlamında oldukça sebatkar kişilerdir. Bu rüyalar bazı yorumcular tarafından sağlık ve mutlulukla ilişkilendirilmiştir.

Rüyada karaciğer yemek, rüya sahibinin her söylediğinin dinlendiği, kendisinin toplum tarafından kabul görmüş, sevilen birisi olmasına işaret eder. Bu kişiler herkes tarafından özü sözü doğru kişiler olarak tanınır. Üstelik bu kişilerin herkese faydası olur.

Rüyada ciğer yemek genel olarak, parasal varlığa, zenginliğe tabir edilir. Bu rüyaları gören kişiler tez zamanda toplumda zengin diye tabir edilen kişiler arasına girer. Bu nedenle ciğer yemek rüyalarının kıymeti bilinmeli ve yeni bir yaşama hazırlıklı olunmalıdır.

Rüyada Ciğer Yediğini Görülmesi

Rüya sahibinin ailesinden bir bireyin varlığı yardımıyla yepyeni eşya ve eşyaya kavuşmasına delil sayılır. Bu kişi rüyayı gören bireyin ailesine yepyeni teşrif edecek durumda olan bir aile bireysel olarak da deyim edilir. Başka Bir Deyişle rüya sahibi şimdilik dünyaya gelmiş bir çocuğunun fırsat olacağı bir zenginliğe kavuşacak demektir.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görülmesi

Rüyası sahibinin talihi manasına gelmektedir. Düşünde ciğer pişirdiğini gören kişi kocaman bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve sıkıntı çekmesine sebep olmadan varlık sahibi olabilir ve ücret elde etmek amaçlı yıpranmasına sebep olmadan, sahip meydana geldiği varlığından rahatça faydalanır ve zengin olmanın ayrıcalıklarını yaşar.

Rüyada Ciğer Kesmek

Rüyada ciğer kesmek, rüyayı gören bireyin her baba yiğidin harcı değil biçimde deyim edilecek bir iş yapacağına ve kocaman bir yüreklilik örneği göstereceğine işaret eder. Bu işle beraber insanlar aylarca rüyayı gören bireyin cesaretini konuşacaktır.

Rüyada Ciğer Almak

Rüya sahibini çok fazla sevinçli edecek şeylere sahip meydana gelmesine işaret eder. Sebep parasal sebep içsel bağlamda kendisine huzur verecek, neşe getirecek ve yüzünü güldürecek şeylere kavuşacağına ve yaşamının bir anda mutlulukla dolacağına yorumlanır.

Evlada, mala ve kişinin yaşamına, ciğerde görülebilen pozitif vaziyetler, yukarıdakilerin sıkı meydana gelmesine, yara vs. benzeri olumsuzluklar günah ve masumiyete; Ciğerci görülmesi korkudan güvenilir olmaya, sağlık ve namusa, düşmana galip gelmeye yahut vatandaşları yolculuğa özendiren kimseye delil sayılır.

Rüyada ciğer görülmesi korkudan güvenilir olmaya, sıhhate ve düşmana galip gelmeye işarettir.

Rüyada ciğer görmek; cesarete, herhangi birinin ciğerini yemek; hazırlıklı mala sahip olmaya, akciğer; huzur ve sevince, akciğerin koptuğunu görmek; yakında ölüme, karaciğer; eşya varlığına kavuşmaya ve evlat sahibi olmaya, karaciğerin auta çıkması; gurbete gitmeye işarettir.

Rüyada ciğer yeme, hayatınızın kolaylaşacağına, basit kazanılan mala, genç sahibi olmaya işarettir. Düşünde pişmiş ciğer yiyen kişi, fakirlik ve sıkıntı çekmez, evlatları aracılığıyla sevilir, parasal ve içsel yardım görür, hayırlı bir evlada sahip olabilir. Rüyada ciğer görmenin üç ayrı tabiri vardır; 1-Evlat ve eşya, 2-Samimi arkadaş, 3-İlim sahibi olmak. Evinizden ciğer çıkardıklarını ya da evinizde ciğer yaktıklarını görmek; devlet aracılığıyla malınıza ya da bulduğunuz bir defineye el konulacağına işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4642